Кривбасводоканал виявив споживачів, що незаконно підкачують собі воду

08.05.2018, Комуналка
Друкувати

 Зі стартом поливного сезону в місті знову розпочалися випадки несанкціонованих підключень до мереж водопостачання та встановлення насосів для покращення тиску води.

       Про це інформує прес-служба КП «Кривбасводоканал».

      Незаконні дії окремих криворіжців призводять до падіння тиску в мережах, особливо в приватному секторі, зауважують комунальники.

      Тож 7 травня працівники Кривбасводоканалу провели черговий рейд у Довгинцівському районі. В двох приватних будинках на вулиці Алітна виявили насоси, встановлені без дозвільних документів. Крім того, прилади обліку були розташовані не в точці розподілу послуг, а в підвалах. Таким чином, решта мешканців приватного сектора залишилася з низьким тиском води. Споживачам-порушникам обмежили водопостачання.

      Після дощів кількість скарг на низький тиск різко зменшилася, зауважують на Кривбасводоканалі. Але в спеконту погоду випадків нелегального водозабору знов може побільшати.

      "Якщо ви маєте інформацію про нелегальних споживачів або використання ними насосів, можете повідомляти про це КП «Кривбасводоканал» за номерами: 067-659-15-75 або 499-15-75", - зазначили комунальники.

Джерело: rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах