Криворізька молодь створює плани в сфері реалізації молодіжної політики в рідному місті

28.01.2020, Події
Друкувати

На розширеному засіданні молодіжного виконкому за участю представників молодіжних громадських організацій, учнівської, студентської та робітничої молоді криворізька молодь обговорила питання створення нової молодіжної Програми на 2021 – 2025 рр.

Вже п`ятий рік у місті діє Програма «Нова генерація Кривого Рогу», за допомогою якої молодь втілює в життя цікаві ініціативи та ідеї, реалізує молодіжні програми і проєкти. У рамках Програми працюють молодіжні виконкоми міста та районних рад, до складу яких входять представники найактивнішої учнівської, студентської та робітничої молоді.

«Молодь є важливою частиною сучасного суспільства, від неї значною мірою залежить процес державотворення. Завдяки ініціативній, перспективній та талановитій молоді Кривий Ріг розвивається за багатьма новими напрямками», - зазначила Світлана Лавренко, директор департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту.

Минулого року вперше, щоб поділитись кращими практиками, налагодити комунікацію й ефективну співпрацю та презентувати себе на національному рівні, активна та креативна криворізька молодь взяла участь у конкурсі «Молодіжна столиця України 2020». Також, у 2019 році вперше внесено категорію «Молодіжні проєкти» у конкурс проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2020».

Для участі було подано 28 молодіжних проєктів, з яких 11 переможців будуть реалізовані у 2020 році. Також, криворізька молодь активно займається фізичною культурою та спортом. Завдяки видатним молодим спортсменам та їхнім досягненням, Кривий Ріг по праву став першим українським містом, що отримало звання «Європейське місто спорту 2020» від Асоціації Європейських столиць і міст спорту.

У місті проходять Всеукраїнський форуми та фестивалі, КВК та тренінги. Також, триває тісна співпраця з молодіжними громадськими організаціями, що, в свою чергу, сприяє вирішенню нагальних проблем молоді, молодих сімей та реалізації державної молодіжної політики у Кривому Розі.

«Ми пишаємося та підтримуємо найталановитіших представників молодого покоління. Дев`ятий рік поспіль 200 кращих юних криворіжців нагороджуються відзнаками Криворізького міського голови за видатні досягнення в культурі, спорті, науковій та інтелектуальній діяльності, за розвиток молодіжного руху і студентського самоврядування. Також, муніципальні іменні стипендії імені Г. Гутовського та О. Поля щорічно отримують 60 студентів вищих та 8 учнів професійно-технічних навчальних закладів, а стипендії імені В.Бизова та В.Гурова –10 молодих науковців і 10 студентів вищих навчальних закладів металургійного профілю. Щороку стипендіатами стають найкращі 100 спортсменів міста та їх тренери – призери та переможці міжнародних і всеукраїнських змагань. Майбутнє нашого міста за молоддю!», - сказала С. Лавренко.

0 коментарів

Останні записи в блогах