Криворізька школа№8 відзначила 100 річний ювілей

27.09.2019, Освіта
Друкувати

27 вересня загальноосвітня школа №8, яка розташована у Центрально-Міському районі, відзначила 100 день народження. На святкування ювілею навчального закладу зібралися не тільки школярі та вчителі, а й колишні випускники та вчителі-ветерани, які пропрацювали в школі-ювілярці багато років.

Ювілей школи - це велика подія в освітньому житті Кривого Рогу. У цьому закладі навчалися і отримували базові знання тисячі криворіжців, більшість з яких досягли в житті значних висот.

Педагогічний колектив та гостей школи-ювіляра привітала Тетяна Кріпак, директор департаменту освіти і науки. «Від імені міського голови Юрія Вілкула, який безпосередньо причетний до історії школи, тому що він її випускник, вітаю вас з Днем народження рідного закладу. Я впевнено можу сказати, що тут виховують справжніх людей - вірних, чесних та досвідчених. Серед них лікарі, заслужені діячі мистецтв, громадські та державні діячі», - зазначила Тетяна Кріпак.

У школі зараз працює 60 вчителів, в 32 класах навчається 920 учнів.

«Ми завжди пам'ятаємо всіх наших учнів, вчителів, директорів. Двері закладу завжди відкриті для них. Ми вдячні педагогам-ветеранам, за те що ви творили історію та славу нашої школи, примножували традиції, зберігали й передавали з покоління у покоління. І хочу запевнити, школа тримає заданий колись високий рівень, продовжує активно жити, творити, сіяти у душі діток добре і вічне!», - зазначила Ірина Проскурова, директор школи.

За багаторічну історію стараннями кількох поколінь педагогів в школі склалася ефективна система підготовки випускників, яка дає не тільки освіту, але й допомагає знайти їм гідне місце в житті. За 100 років восьма школа випустила тисячі учнів, більше 260 нагороджені золотими та срібними медалями.

«Безумовно, якість та рівень навчання залежать від умов, в яких виховуються діти, працюють педагоги. Місто буде все робити для того, щоб криворізькі школи розвивалися, покращувався комфорт та зручність освітнього процесу, впроваджуватимемо сучасні освітні технології», - підкреслила Т. Кріпак.

0 коментарів

Останні записи в блогах