Криворізькі кайтери стали переможцями Міжнародного фестивалю повітряних Зміїв

25.05.2018, Події
Друкувати

На березі річки Південний Буг біля села Трихати Миколаївської області відбувся Міжнародний фестиваль повітряних зміїв Tryhutty International Kite Festival-2018.

У фестивалі взяли участь кайтери (від англ. kite - повітряний змій) із Індії, Франції, В'єтнаму, Італії, Німеччини, Нідерландів, Естонії, Швейцарії, Бразилії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Туреччини, Польщі, Болгарії, а також українські команди з Херсона, Кривого Рогу, Скадовська, Дніпра, Вознесенська, Рівного, Бердянська, Нікополя і Миколаєва., - повідомляє управління освіти і науки.

На фестивалі запускали різноманітних яскравих повітряних зміїв із різних куточків світу.

У небі над Трихатами можна було побачити сотні літаючих зміїв у формі риб, птахів, комах, персонажів казок та фігури величезних розмірів у 3D-форматі. 

Вихованці гуртка «Конструювання повітряних зміїв» Станції юних техніків Довгинцівського району під керівництвом Олега Сільченка зайняли на фестивалі призові місця.

Переможцями фестивалю стали Олександр Щербатов, Владислав Максименко і Ольга Шебеко, призерами - Крупеня Марко (ІІ місце), Величко Арсеній (ІІІ місце) і Коняхін Єгор (ІІІ місце).

Професійні педагоги провели майстер-класи з конструювання повітряних зміїв для охочих долучитися до змієнавтики – науки про виготовлення і запуск повітряних зміїв.

Фото управління освіти і науки виконкому міськради.

Джерело: rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах