Криворізькі пільговики зможуть отримати безкоштовне протезування зубів за рахунок міського бюджету

14.02.2018, Події
Друкувати

За ініціативи мера Юрія Вілкула у 2018 році з міського бюджету будуть виділені кошти на безкоштовне зубопротезування для понад 10 пільгових категорій криворіжців. Відповідну програму затвердили на лютневому засіданні виконкому.

     «У нинішніх складних умовах життя ми продовжуємо підтримувати найбільш соціально незахищені категорії криворіжців. Це допомога багатодітним сім'ям, військовослужбовцям, ветеранам та інвалідам. Для нас важливо забезпечити містянам максимальну підтримку, особливо в такому важливому питанні, як медичне обслуговування», – відзначив міський голова Юрій Вілкул.

      Тепер криворіжці, які користуються пільгами і стали на чергу до 1 січня 2018 року, будуть протезувати зуби безкоштовно в поліклініках за місцем проживання (виняток - протезування з дорогоцінних металів).

      До пільгової категорії належать: інваліди, ветерани праці та війни, чорнобильці, діти війни, жертви нацистських переслідувань і ті, хто мають високі трудові заслуги та почесні донори.

      «Потреба в зубному протезуванні дуже висока. Ми розуміємо, як важливо людям мати здорові зуби, і що сьогодні це не всім по кишені. На жаль, державна програма фактично не працює і не може охопити всіх, хто потребує такого лікування. Тому депутати підтримали  пропозицію мера Юрія Вілкула, і з міського бюджету будуть спрямовані кошти на зубопротезування. У рамках цієї програми планується пролікувати понад 3,5 тисячі пільговиків», - зазначив начальник управління охорони здоров'я Костянтин Мурашко.

      Мешканці міста, які записалися в пільгову чергу після 1 січня 2018 року, зможуть протезуватися за рахунок державної субвенції в порядку черговості.

      Довідково: на 2018 рік у Кривому Розі була розроблена і затверджена нова розширена програма соціального захисту криворіжців. Вона була суттєво розширена в розділі щодо виплат допомоги учасникам бойових дій, чорнобильцям, афганцям, воїнам АТО.

Джерело rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах