Криворізькі школярі здобули перемогу на Всеукраїнському біологічному форумі у Києві

03.11.2014, Події
Друкувати

200 біологів-початківців із 20 областей України взяли участь у Всеукраїнському біологічному форумі у Києві. Школярі Дніпропетровщини отримали на ньому 8 призових місць.

У фінальному етапі першості юних дослідників «Дотик природи» представники Дніпропетровщини завоювали два перших місця, два дипломи II ступеня, ще чотири конкурсні роботи були удостоєні III місця. Юні біологи змагались в категоріях «Охорона здоров'я» (ботаніка, зоологія, біохімія, мікробіологія), «Екологія і проблеми навколишнього середовища», «Енергозберігаючі технології», «Науки про Землю» (географія, геологія), «Науки про Всесвіт» (астрономія), «Науки про людину» (анатомія, фізіологія), «Хімія», «Фізика та астрономія».

У категорії «Наука про людину і медицина» перемогу здобула учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 126 Тетяна Лейченко зі своїм екологічно-соціальним проектом «Крок до здоров'я». II місця представники Дніпропетровщини отримали в секціях «Зоологія» та «Ботаніка». Нагороду отримав учень 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 126 Роман Потапенко. Його дослідження «поліморфізму сизого голуба (Columba livia L) в умовах Кривого Рогу» визнали одними з кращих. Вітаємо майбутніх науковців-біологів!

Тетяна Дрєєва, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах