Криворізьких поліцейських привітали з професійним святом

04.07.2018, Події
Друкувати

Цьогоріч уперше, згідно з Указом Президента України № 97 від 4 квітня 2018 року, 4 липня своє професійне свято відзначили співробітники Національної поліції України. Це свято усієї поліції збігається з днем першої присяги Патрульної поліції в Києві у 2015 році. Складно переоцінити значення та роль створеної три роки тому Нацполіції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки та порядку.

Урочистості з нагоди свята відбулися і в Кривому Розі. Сьогодні зранку на плацу біля будівлі полку Патрульної поліції в місті Кривий Ріг Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України патрульних поздоровив заступник міського голови Костянтин Бєліков. Він передав вітання від мера нашого міста Юрія Вілкула та зазначив: міська влада докладає максимум зусиль для того, щоб служба поліцейських була ефективною, а криворіжці відчували себе захищеними на вулицях і дорогах Кривого Рогу. Кращі представники полку отримали нагороди міського та обласного рівнів.

Того ж дня в актовій залі Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області правоохоронців і ветеранів професії поздоровили Криворізький міський голова Юрій Вілкул і начальник Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області Роман Ткаченко. Вони вручили правоохоронцям почесні відзнаки.

- Ви обрали відповідальну та ризиковану професію, - звернувся до присутніх Юрій Вілкул. - Дозвольте подякувати вам за те, що стоїте на сторожі Конституції України та її законів, захищаючи мирне життя наших громадян.

По завершенні офіційної частини урочистість продовжилася концертом кращих солістів і колективів Криворізького обласного музичного коледжу та інших виконавців з нашого міста. А на площі біля Арт-майдану всі охочі мали змогу долучитися до спілкування з офіцерами Патрульної поліції, приміряти їх спорядження, взяти участь у майстер-класі з самооборони, покататися в поліцейському автомобілі тощо.

Вікторія Добровольська. Фото Павла Лінського та з сайту ТРК "Рудана"

0 коментарів

Останні записи в блогах