Кривий Ріг береже пам'ять про Григорія Гутовського...

21.01.2015, Соціум
Друкувати

Двадцять два роки тому пішов з життя колишній голова міської ради, Почесний громадянин Кривого Рогу Григорій Іванович Гутовський. Та місто береже про нього світлу пам'ять: його іменем названо вулицю, сквер, станцію швидкісного трамвая, для молоді започатковано стипендію ім. Гутовського...

На Водохрестя на Центральному кладовищі (що в Довгинцівському районі) зібралися ті, хто добре знав цього енергійного, працьовитого керівника, — представники міської та районної влади, очільники підприємств, організацій, громадськість.

- Сьогодні ми віддаємо данину пам'яті Григорію Івановичу Гутовському, котрий дуже багато зробив для розвитку нашого міста, - сказав міський голова Юрій Вілкул. - Переживав за гірничодобувну, металургійну промисловість та особливо за соціальну сферу. Коли він керував містом, було багато збудовано житла, доріг, аеропорт, станції швидкісного трамвая та чимало іншого. Ми не забуваємо про Григорія Івановича як у важкі, так і в радісні дні. Це та людина, яка навчила нас працювати, піклуватись про людей і все зробила для того, щоб Кривий Ріг ставав усе кращим, а його мешканці змогли б гідно жити в нашій Україні.

Як наголосив син Григорія Гутовського — Андрій, він завжди пам'ятатиме свого турботливого батька, мудру людину. І вдячний йому за своє виховання. За його словами, Григорій Іванович у людях насамперед цінував справедливість, працелюбство, вірність та дружбу.

- Пам'ять свідчить про любов до людини, - зазначив секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор. - Коли комусь ми говоримо, що його любимо, то це все одно, що сказати: “Я тебе ніколи не забуду”. Ми пам'ятаємо життя Григорія Івановича, його невтомну працю на благо нашого міста.

Протоієрей Віктор відслужив панахиду, провів молебень, до могили колишнього керівника міста лягли свіжі квіти...

Віталій Ткачук, "Червоний гірник".

Фото Станіслава Лебедінського

 

0 коментарів

Останні записи в блогах