Кривий Ріг модернізує систему теплопостачання, щоб не залежати від державної Теплоцентралі

16.08.2019, Події
Друкувати

У рамках підготовки до нового опалювального сезону з міського бюджету виділені кошти на реконструкцію котельні міської лікарні №11 на житломасиві Південного ГЗК.

На разі, роботи добігають кінця і вже цієї зими лікарня та школа, розташовані поряд, будуть з теплом.

З огляду на досвід минулого року, коли державне підприємство «Криворіжтеплоцентраль» розпочало опалювальний сезон з великим запізненням, було прийнято рішення модернізувати котельню. Тепер тепло у лікарню та школу постачатиме комунальне підприємство «Криворіжтепломережа», яке 100% готове подавати тепло своїм абонентам вчасно.

На сьогодні КП «Криворіжтепломережа» знаходиться як з електроенергією, так і з газом. Тобто, початок опалювального сезону з боку цього підприємства гарантований. Залишаються невирішеними питання по державній «Криворожтеплоцентралі», підпорядкованій Фонду держмайна, що подає тепло мешканцям Покровського, Саксаганського та частково Довгинцівського та Інгулецького районів.

«На жаль, тарифна політика і зменшення кількості абонентів, які мають право на отримання пільг та субсидій, призвели до того, що на сьогодні жодна з державних теплоцентралей не має економічної можливості своєчасно почати опалювальний сезон. Ми підготували в черговий раз відповідні звернення і до Кабінету міністрів і Фонду держмайна для того, щоб врегулювати всі питання і «Криворіжтеплоцентраль» вчасно розпочала опалювальний сезон», - сказав заступник міського голови Олександр Катриченко.

Варто наголосити, що своєчасний початок опалювального сезону залежатиме від того, як мешканці будуть розраховуватися з боргами за послуги теплопостачання.

На сьогодні, загальна заборгованість криворіжців перед тепловиками становить 830 мільйонів гривень. При цьому, всі підприємства і організації, які фінансуються з міського бюджету, боргів за тепло не мають.

«Криворіжцям необхідно серйозно підійти до питання оплати комунальних платежів, адже це – єдина гарантія стабільного проходження містом опалювального сезону», - наголосив заступник мера.

0 коментарів

Останні записи в блогах