Кривий Ріг та «Фольксваген» - соціальні партнери

12.06.2015, Економіка
Друкувати

Уже декілька років поспіль за ініціативи міського голови Юрія Вілкула в Кривому Розі реалізується нова форма співпраці з розташованими на території міста підприємствами – в рамках підписання договору соціального партнерства.

Лідерами в цьому напрямку є промислові гіганти - ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ТОВ «Метінвест Холдинг». Також надійним соціальним партнером нашого міста вже другий рік поспіль є компанія «Фольксваген Центр Кривий Ріг». Ось і днями у виконкомі Криворізької міськради міський голова Юрій Вілкул та генеральний директор «Фольксваген Центр Кривий Ріг» Валерій Гресько підписали договір соціального партнерства на 2015 рік.

Такий крок до ще міцнішої співпраці криворізький мер Юрій Вілкул назвав гарним прикладом для наслідування: «Мені дуже імпонує такий вчинок «Фольксваген Центр Кривий Ріг». Це підтвердження того, що в компанії дбають про працівників, про місто, про комфортне життя та приємний відпочинок городян. Сподіваюсь, таке соціальне партнерство міста та бізнесу середньої ланки стане прикладом для багатьох розташованих і працюючих у Кривому Розі торговельних центрів. Підприємці мають можливість покращити умови життя для городян, у тому числі й для своїх працівників». Окрім того, Юрій Вілкул акцентував увагу на відповідальному підході «Фольксваген Центр Кривий Ріг» по всіх напрямках роботи, особливо — у ставленні до клієнтів.

Відзначимо, що пріоритетними напрямками цьогорічної співпраці міста та «Фольксваген Центр Кривий Ріг» стали озеленення, поліпшення екологічної ситуації, реконструкція систем зовнішнього освітлення та ремонт автошляхів міста. Таким чином, загальна сума інвестицій «Фольксваген Центр Кривий Ріг» у вже реалізовані та намічені проекти складає майже 845 тисяч гривень. Це досить значні кошти, тим паче в такий економічно складний час.

Втім, генеральний директор компанії Валерій Гресько запевнив, що рішення стосовно соціального партнерства «Фольксваген Центр Кривий Ріг» було схвально прийнято всіма співробітниками кампанії. Більше того, на його переконання, укладений договір – це приклад патріотизму: «Я — криворіжець, народився, виховувався, навчався в цьому місті, працював на його промислових підприємствах... Ми вирішили патріотизм до міста проявляти не словами, а гарною архітектурою, чистими вулицями, відремонтованими дорогами, новими скверами, цікавими малими архітектурними формами. Патріотизм — це не лозунги, це — вчинки».

Керуючись таким переконанням, Валерій Гресько закликав представників середнього та малого бізнесу розробити й реалізовувати власні програми перетворення міста на краще.

Отож, працюємо разом на благо міста і городян.

Світлана Нікітіна. Фото Павла Лінського

 

0 коментарів

Останні записи в блогах