Кривий Ріг традиційно вшановує героїв - воїнів-інтернаціоналістів 15 лютого минає 31 річниця з дня виведення військ з Афганістану.

14.02.2020, Події
Друкувати

Напередодні цієї дати міський голова Юрій Вілкул зустрівся з ветеранами та родинами воїнів-інтернаціоналістів, щоб вкотре висловити подяку за мужність і героїзм та вшанувати пам'ять тих, хто не повернувся з війни.

«Від імені всіх криворіжців я дякую вам за мужність і стійкість в боях. Велика шана сім’ям, які чекали своїх рідних і вірили на повернення живих та здорових. Ви є гарним прикладом для молодого покоління. Дякую за вашу небайдужість та активну участь у житті міста. Хочу запевнити: ми ніколи не забудемо тих, хто залишився на полях битв, хто не дожив до цього дня і щороку вшановуємо пам'ять загиблих солдат»,- зазначив міський голова Юрій Вілкул.


Місто постійно приділяє увагу соціальній підтримці воїнів-інтернаціоналістів та членів їх сімей. Програма соціального захисту на 2020 рік у порівнянні з 2019 роком збільшена на 100 млн грн. Зокрема, на виплати воїнам-інтернаціоналістам у передбачено 15,4 млн гривень. Це - одноразові виплати воїнам-інтернаціоналістам та членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій і щомісячні виплати особам з інвалідністю та сім’ям загиблих (померлих).

Також, збережений безкоштовний проїзд для пільгових категорій у муніципальному транспорті.
Олег Сопілка, ветеран Афганістану, подякував міському голові за турботу та допомогу, яку отримують від міста ветерани війни. «15 лютого, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав - важлива подія в житті всіх, хто брав участь у тих боях. Це – частина нашого життя і ми вдячні рідному місту за підтримку і повагу до нас! До кожної річниці отримуємо від міста соціальну допомогу. Не залишаються поза увагою і родини загиблих побратимів. Нас чують і допомагають у вирішенні нагальних проблем! »,- підкреслив Олег В’ячеславович.


Міський голова побажав афганцям здоров'я, сили духу, миру і злагоди їх сім’ям та запросив взяти участь у мітингу у парку Ювілейний, який відбудеться 15 лютого об 11:00.

0 коментарів

Останні записи в блогах