Кривий Ріг у сузір’ї вересневих самоцвітів

23.10.2015, Культура
Друкувати

Цієї осені Криворізький міський театр ляльок, під керівництвом директора Світлани Михайлової, взяв участь у 45-му Всеукраїнському святі театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», що традиційно проходить у місті Кіровограді.

На фестивалі панувала тепла й привітна атмосфера. Учасниками свята стали більше 10 театральних колективів з України та зарубіжжя. Зокрема, нашу державу представляли Київський приватний театр ляльок «Равлик», Черкаський академічний театр ляльок, Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка, Херсонський академічний обласний театр ляльок... Вперше на фестиваль завітали гості з-за кордону – Паневежиський державний театр ляльок на колесах (Литва).

– Цікаво було поділитися майстерністю з колегами й переглянути постановки інших театрів. Усім сподобався наш спектакль. На фестивалі ми представили виставу «Теремок – щаслива хата» режисера-постановника Олександра Борсука за п’єсою молодого черкаського драматурга і поета Олексія Безгодова. Дуже приємно, що наш театр викликав у глядачів позитивні відгуки, – зазначила головний режисер театру ляльок Ірина Рожкова.

Наші земляки отримали диплом і подарунки від колег з Кіровограда та Паневежиса, а по завершенні фестивалю повернулися до рідного міста, сповнені нових планів.

***

Криворізькі лялькарі запрошують маленьких глядачів на перегляд вистав у театрі ляльок – щовихідних

 

0 коментарів

Останні записи в блогах