Кривий Ріг – учасник пілотного проєкту «Єдиний номер порятунку 112»

11.02.2020, Події
Друкувати

У січні в Україні стартував пілотний проєкт «112». Впровадження системи буде в м. Київ, Київській та Дніпропетровській областях. Враховуючи географічну унікальність Дніпропетровщини, тут створять два центри «112» - у Дніпрі та Кривому Розі.

Питання організації та роботи центру «112» обговорили у Кривому Розі. У виконкомі міської ради відбулася зустріч міського голови Юрія Вілкула, заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Гончарова, керівництва поліції, МНС, швидкої допомоги.

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул підкреслив, що питаннями безпеки жителів, місто займається системно. На разі, триває робота зі створення єдиної муніципальної системи відеоспостереження. На це у міському бюджеті закладено 20 млн грн. «Безпека залежить від багатьох факторів і, зокрема, від безперебійної роботи наших служб: поліції, швидкої допомоги, рятувальників. За останні роки ми направили більше 62 млн грн на підтримку правоохоронних органів. Зараз працюємо над розбудовою сучасної, «розумної» системи безпеки. І я вдячний Міністерству внутрішніх справ за вибір Кривого Рогу для участі в пілотному проєкту «112», - сказав Ю. Вілкул.


До єдиного номеру порятунку «112» буде підключено служби МНС, швидку допомогу та поліцію. «Створення регіонального центру системи у Кривому Розі дозволить здійснити розподілення дзвінків на 1/3 частину нашої області по кордону П’ятихатського, Софіївського, Томаківського районів. На території Кривого Рогу розташовано 19 хімічно –‘небезпечних об’єктів, 338 пожежно–вибухових обєктів, 450 потенційно – небезпечних об’єктів. У 2019 році підрозділами пожежно–рятувальної служби здійснено більше 20 тисяч виїздів, тільки по Кривому Розі більше 2000. Тому, такий центр дуже потрібен»,- зазначив начальник управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Андрій Кульбач.


Основна мета проєкту «112» - безпека громадян і тільки виключно спільними скоординованими діями підрозділів екстреного реагування на надзвичайні ситуації можна буде в якомога короткі терміни усувати негативні наслідки, а як результат - збереження здоров’я та життя людей. «І в цьому контексті важливою є взаємодія з місцевою владою і я вдячний, що у Кривому Розі у нас налагоджений діалог і це -дуже правильний рух для місцевої влади. Оскільки в державі йде багато кроків у напрямку децентралізації, а органи місцевого самоврядування більш обізнані з проблемами на місцях, тому частина питань стосовно цивільного захисту буде передаватися на міста, об’єднані громади», - резюмував керівник проєкту служби «112» Міністерства внутрішніх справ Юрій Заскока.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах