Кривий Ріг з висоти пташиного польоту - віртуальний тур містом

05.04.2017, Події
Друкувати

"Червоний гірник" пропонує вам віртуальні 3D тури  Кривим Рогом, долучайтеся!

Наше місто прекрасне у будь-яку пору року. Широкі проспекти, затишні алеї, тихі вулички, парки, сквери, водойми, ГЗК, заводи та фабрики... Все це рідне, наше.  Хто з нас, надовго їдучи з милого серцю краю, відчувши ностальгію, не "залізав" в Інтернет, або брав до рук друковані фотовидання про Кривий Ріг, щоб знову і знову насолодитися міськими пейзажами нашої малої батьківщини? Хто з нас не зітхав, в котрий  раз перегортаючи фотографії - будь на них  маленький дворик на МОПРі, фонтани на центральній вулиці або захід сонця над заводськими трубами?
Види Кривого Рогу прекрасні. Вони тисячі і тисячі разів відображені талановитими фотохудожниками в найрізноманітніших ракурсах і, здається, важко придумати щось нове, чимось здивувати ... Однак, не поспішайте.

"Червоний гірник" продовжує радувати читачів обіцяними новинками і сюрпризами. Ми пропонуємо подивитися на наше місто і оцінити його красу з висоти пташиного польоту. Питання "Чому люди не літають, як птахи" більше не актуальне! Літайте разом з нами. Любіть наше місто! Воно того варте! Велике видно на відстані.

 

 

0 коментарів

Останні записи в блогах