Кривий Ріг зустрічає героїв

17.09.2015, Соціум
Друкувати

У рамках третьої ротації цього вівторка 130 воїнів 17-ї окремої гвардійської танкової бригади повернулися додому, на рідну землю із зони АТО. Як і в попередні рази, мужніх воїнів радісно зустрічали рідні та близькі на площі перед пам'ятником Козаку Рогу.

Сльози на очах у дружин, дітей, батьків гвардійців. Не стримують їх і воїни. Вітаємо з повернення і спілкуємося з ними.

Заступник командира танкової роти Віктор Павук:

- Які мої перші враження? Поки не побачив на в'їзді у місто напис на мосту «Кривий Ріг», усе не вірив, що повертаюся додому. Але з поставленими завданнями ми, командири, справилися. Як і належить, спочатку відправили із зони АТО солдатів, а тепер-от самі приїхали.

- Як організуєте своє мирне життя?

- Трохи відпочину, а згодом знову повернуся на передову. Розумієте, я ж кадровий військовий. До того ж, там залишилися мої однополчани — військовослужбовці-контрактники, яких я набирав. Їм вкрай потрібний мій досвід, щоб надійно захищати рідну Україну.

Юрій Нечай:

- У боях хлопці стають стократ сильнішими. Нам лише спочатку було страшно, коли поруч гупали важкі снаряди. А потім і до цього звикли. На війні до всього звикаєш. Що ще сказати. Слава Богу, в моєму підрозділі немає загиблих.

Олександр Парахненко:

- Передусім, передайте через газету всім моїм друзям з шахти «Жовтневої», що я відслужив, як належить патріоту Вітчизни, і повернувся до Кривого Рогу.

- Сашо, а як з гумором на фронті?

- Поруч зі мною служили хлопці з різних областей, і тому в кожного був свій гумор. Часто бувало, однополчани таке видавали, що Петросян відпочиває. На фронті без гумору ніяк.

Більше фото тут: Зустріч воїнів із зони АТО

Варто наголосити, що й цього разу воїни-танкісти повернулися в рідне місто автобусами, виділеними за сприяння міської влади: спочатку цими автобусами на передову було відвезено найнеобхідніші для бійців речі, а потім ними ж приїхали додому й демобілізовані військовослужбовці.

З поверненням на рідну землю, наші захисники!

Микола Крамаренко, "Червоний гірник".

Фото Павла Лінського

0 коментарів

Останні записи в блогах