Куди поділися гроші?

07.05.2014, Комуналка
Друкувати

Нещодавно на червоногірничанських сторінках повідомлялось, що, завдяки досягнутим домовленостям з енергетиками, Криворізька теплоцентраль відновила постачання централізованої гарячої води споживачам.

Але далеко не всім, адже більше двадцяти будинків житлово-будівельних кооперативів до сьогодні залишаються без такого виду комунальної послуги.

– Із близько сотні будинків ЖБК, що перебувають на території обслуговування, два десятки кооперативів упродовж опалювального сезону 2013-2014 років нашому підприємству за отримані послуги не заплатили жодної копійки, - коментує ситуацію начальник групи по роботі з громадськістю ДП «Криворізька теплоцентраль» Сергій Гуль. - Причому переконаний, що самі мешканці на рахунки своїх кооперативів оплачують своє споживання, тільки ось до нас ці кошти чомусь не доходять. Це, зокрема, стосується таких ЖБК, як «Автомобіліст-2», «Веселка-5», «Веселка-6», «Веселка-7», «Восток-32», «Восток-36», та багатьох інших. Одначе навіть наявність певної оплати не говорить про те, що ми згодні надавати послуги за такого рівня платежів. Адже, приміром, якщо впродовж опалювального сезону ЖБК «Веселка-1» було нараховано загалом більше 100 тисяч гривень, то в якості оплати ми отримали менше 4 тисяч. А коли ЖБК «Восток-31» за сезон до оплати було виставлено майже півтораста тисяч гривень, то ми отримали тільки 2500 гривень. Погодьтесь, ці платежі аж ніяк не виходить назвати задовільними.

Тож на місці мешканців житлово-будівельних кооперативів, яким нині обмежено централізоване гаряче водопостачання, я б поцікавився в їхніх голів, куди поділись заплачені гроші і чому вони не дійшли до постачальника послуги, через що й відсутня гаряча вода у крані.

 

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах