Культура

Кавун-1шт., огірок-3шт., пекінська капуста-1шт., 3 морквини, редька й гарбуз. Гадаєте, «ЧГ» пропонує новий цікавий рецепт? А от і ні! Це «учасники» відкритого чемпіонату з карвінгу (різьблення по овочах), який уперше відбудеться у Кривому Розі.

ІІ Криворізький фестиваль меду анонсує фотоквест.

25.07.2012
0 коментарів

Триває підготовка криворізької команди до телемарафону «Майданс», що в серпні стартує на «Інтері».

– Нині підготовка на попепередньому етапі – шиються костюми, – прокоментувала «ЧГ» головний адміністратор проекту «Майднас-3 – Кривий Ріг» Оксана Підглазна. – З 6 серпня розпочинаємо репетицію. Танцюристи будуть готуватися до ефіру в столиці.

Побачити нашу команду по телевізору з можемо 18 серпня. Це буде презентація кожного міста, а далі щосуботи на Майдані в прямому ефірі будуть змагатися команди з двох міст.

Триває тематичний пазловий тиждень «Місто з висоти пташиного польоту» від редакції газети «Червоний гірник». Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите місто з висоти пташиного польоту. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Редакція газети «Червоний гірник» розпочинає тематичний пазловий тиждень «Місто з висоти пташиного польоту». Відсьогодні й по п’ятницю щодня ми викладатимемо новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите місто з висоти пташиного польоту. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Уже цієї суботи до Дня Державного прапора та Дня незалежності України в Кривому Розі відбудеться традиційний автокрос «Гонки на виживання». Всіх шанувальників нестримних машин і високих швидкостей запрошують 17 серпня об 11.00 на автодром «Кривбас-Екстрим». До спортивного свята редакція газети «Червоний гірник» розпочинає тематичний пазловий тиждень «Гонки на виживання».

Життя – яскраве! І навіть колись сірі стіни за допомогою таланту й майстерності можна перетворити на витвір мистецтва. Редакція газети «Червоний гірник» уже підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите мурал, що на проспекті Поштовому. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Маленький принц з однойменного твору Антуана де Сент-Екзюпері міг спостерігати захід сонця декілька разів на день. А нам з вами потрібно бути уважними, щоб не проґавити цей момент. Редакція газети «Червоний гірник» уже підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите захід сонця над промисловим Кривим Рогом. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

«Людина нібито не літає... А крила має. А крила має!» – ця фраза з вірша Ліни Костенко давно стала афоризмом. Та не лише люди і птахи мають крила. Редакція газети «Червоний гірник» уже підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите місце, звідки відправляється у небо крилатий криворізький транспорт. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Кривий Ріг – прекрасний як удень, так і вночі. Перед сном пропонуємо зібрати новий он-лайн пазл від газети «Червоний гірник». Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите нічний проспект Поштовий. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Щоб робочий тиждень видався продуктивним, розпочинайте його разом з нами. Редакція газети «Червоний гірник» уже підготувала для вас новий он-лайн пазл, на котрому зображено металургійний бренд Кривого Рогу. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Щоб побувати на острові, не потрібно летіти у захмарні далі. Зберіть новий он-лайн пазл від газети «Червоний гірник» – і побачите криворізький острів, котрий знаходиться на першому ставку Соцміста. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Різнобарвний пазл про Кривий Ріг уже чекає поціновувачів якісних знімків рідного міста. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено діючий промисловий об’єкт, глибина якого у 30 разів перевищує глибину Азовського моря. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

У таку спеку так хочеться відчути живильну прохолоду. А ви бували на криворізьких водоспадах в районі Карачунів? Гайда складати новий он-лайн пазл від газети «Червоний гірник». Спробуйте якомога швидше зібрати докупи частинки зображення і відчуйте на собі віртуальні бризки водоспадів. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Коли, як не влітку, можна довго гуляти містом і насолоджуватися неквапливими прогулянками. А як зупинитеся, щоб перепочити у затінку, пропонуємо зібрати новий он-лайн пазл від газети «Червоний гірник». Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите умитий дощем проспект Поштовий. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

«Зголодніли» за пазлами? Редакція газети «Червоний гірник» уже приготувала свіжесенький обідній он-лайн пазл, на котрому зображено пам’ятник історичній особистості України. Спробуйте якомога швидше його скласти. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

В воскресенье, 28 июля, завершился самый известный и самый масштабный детский фестиваль в Украине - «Черноморские Игры», который традиционно проводится в Скадовске.

Робочий тиждень закінчився, тож можна розслабитися і відпочити на повну. А поки їдете з роботи додому, є час скласти новий он-лайн пазл, на котрому зображено рукотворне криворізьке озеро. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег. Гарних вихідних!

Свіженький пазл до обідньої перерви! Редакція газети «Червоний гірник» дарує п’ять хвилин релаксу. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено колоритний пейзаж неподалік Кривого Рогу. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Тримайте руку на пульсі життя. Новий пазл про Кривий Ріг уже чекає поціновувачів рідного міста. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено своєрідні ворота в місто. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Щоб перший робочий день видався легким після вихідних, редакція газети «Червоний гірник» уже підготувала для вас новий он-лайн пазл, на котрому зображено одне із брендових місць Кривого Рогу. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

С 19 по 21 июля в галерее «Культурная альтернатива» проходит выставка одного из ведущих украинских художников Романа Минина. Его творчество посвящено процессам индустриализации и промышленности, трудовым будням добытчиков угля и руды. Выставка подготовлена ко Дню металлурга. В ней художник показал образ шахтёра сквозь призму современного искусства. 

Встигли продуктивно попрацювати зранку? Тоді можна дозволити собі трошки релаксу для натхнення. Редакція газети «Червоний гірник» уже приготувала вам швидкісний он-лайн пазл, на котрому зображено унікальний криворізький транспорт. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

«Зголодніли» за пазлами? Редакція газети «Червоний гірник» уже приготувала свіжесенький обідній он-лайн пазл, на котрому зображена одна із візиток Кривого Рогу. Спробуйте якомога швидше його скласти. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Свіженький пазл до обідньої перерви! Редакція газети «Червоний гірник» дарує п’ять хвилин релаксу. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображений легендарний засновник міста. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Уже збираєтеся з роботи додому? Не поспішайте. По-перше, ще робочий час не скінчився. По-друге, треба ще встигнути скласти новий он-лайн пазл від редакції газети «Червоний гірник». Спробуйте зробити це якомога швидше. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

До Дня металурга і гірника у галереї «Культурна альтернатива» відбудеться виставка робіт художника Романа Мініна.

Скучили за нашими пазлами за вихідні? Редакція газети «Червоний гірник» дарує п’ять хвилин релаксу для вечірньої пори. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено одне з улюблених місць відпочинку в Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Готові скласти новий пазл?! Редакція газети «Червоний гірник» дарує п’ять хвилин релаксу. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено один із трьох професійних театрів у Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Свіженький пазл до обідньої пори – готовий! Редакція газети «Червоний гірник» дарує п’ять хвилин релаксу. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено один із криворізьких проспектів із давньою історією. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Останні записи в блогах