Культура

Кавун-1шт., огірок-3шт., пекінська капуста-1шт., 3 морквини, редька й гарбуз. Гадаєте, «ЧГ» пропонує новий цікавий рецепт? А от і ні! Це «учасники» відкритого чемпіонату з карвінгу (різьблення по овочах), який уперше відбудеться у Кривому Розі.

ІІ Криворізький фестиваль меду анонсує фотоквест.

25.07.2012
0 коментарів

Триває підготовка криворізької команди до телемарафону «Майданс», що в серпні стартує на «Інтері».

– Нині підготовка на попепередньому етапі – шиються костюми, – прокоментувала «ЧГ» головний адміністратор проекту «Майднас-3 – Кривий Ріг» Оксана Підглазна. – З 6 серпня розпочинаємо репетицію. Танцюристи будуть готуватися до ефіру в столиці.

Побачити нашу команду по телевізору з можемо 18 серпня. Це буде презентація кожного міста, а далі щосуботи на Майдані в прямому ефірі будуть змагатися команди з двох міст.

Учні Криворізької школи мистецтв №2, Андрієнко Олександр та Денисюк Маргарита, отримали звання дипломантів на Міжнародному конкурсі скрипалів імені Мирона Полякіна.

Учні відділу народних інструментів Криворізької музичної школи № 5 стали переможцями Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу "Острів злагоди", який відбувся в Запоріжжі. 

Нещодавно відбувся ІХ міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Dance Song Fest-2020» у Харкові. У фесті відзначили й криворіжців.

Обдарована учениця відділу образотворчого мистецтва Криворізької школи мистецтв №2 Ангеліна Стерніна завоювала перемогу одразу у двох міжнародних конкурсах.

28 вересня на сцені Дніпровського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка відбулася церемонія нагородження переможців фестивалю-конкурсу «Січеславна-2020». Високі нагороди профі-конкурсу здобули талановиті криворізькі митці.

Ученица Криворожской школы искусств Карина Куртеева победила в XІХ Всеукраинском конкурсе творчества. Также почётной грамотой наградили её учителя - Любовь Красовскую. Об этом сообщает пресс-служба Управления культуры исполкома Криворожского горсовета.

В Кривой Рог на Открытый городской фестиваль-конкурс духовой музыки «Волшебная флейта» съехались частники из семи городов Украины, - сообщили в правлении культуры исполкома Криворожского городского совета.

Ученики художественных школ города одержали победы на V Всеукраинском фестивале-конкурсе исполнителей на оркестровых струнных инструментах им. Ю. Хилобокова, который проходил с 7 по 11 февраля на базе Кировоградского музыкального колледжа.

На підтримку галузі культури в міському бюджеті - 2020 передбачено понад 306 млн. грн. З них 23,2 млн грн на проведення ремонтів та придбання обладнання для палаців культури, музичних та художніх шкіл.

В Кривом определили победителей открытого городского конкурса живописи имени Григория Синицы, - сообщили в управлении культуры исполкома Криворожского городского совета.

Редакція газети «Червоний гірник» вітає своїх читачів з прийдешнім Новим роком. Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного омріяного щастя, позитивного настрою, щирих посмішок і залишатися разом з головною газетою міста і наступного року. А ще редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас святковий он-лайн пазл.

Матчи между баскетбольными командами проходили 21 и 22 декабря. Результатом первой встречи стала уверенная победа криворожан – 104:69, как и второго поединка – 111:77. Об этом сообщает БК «Кривой Рог КНУ-КГПУ» на официальном сайте клуба.

Танцевальный коллектив из Кривого Рога вернулся с Международного фестиваля "Ukr Art West Fest" с побелой.

Криворожские модницы и красавицы театра авангардной моды «Мадонна» завоевали первое место в одной из номинаций 4-го Международного фестиваля талантов и красоты Premium fashion fest-2019 в Запорожье. Об этом событии рассказали на официальном сайте фестиваля.

І у дощах своя краса. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите козака Мамая, якому й дощ не страшний. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Юные музыканты из Кривого Рога вернулись с Международного фестиваля юных исполнителей "Музичний листопад" с победой.

Вода – одна із речей, на котрі можна дивитися вічно. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите дивовижну природу Криворіжжя. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Краса і казка живуть поряд з нами. Варто тільки зупинитися на мить, озирнутися довкола й розгледіти. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите фантастичність Карачунів. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Вода, ніби справжній художник, по-особливому передає барви осені. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите віддзеркалення осінньої краси. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Навіть, якщо ви літаєте, інколи доводиться робити паузу, щоб перепочити. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите крилату фотомодель. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Так просто побачити світ очима фотомитця! Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите віддзеркалення осені у воді. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Фіксуємо миттєвості осені. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите яскраві коси стрункої берези. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Школьники из Кривого Рога стали победителями Всеукраинского конкурса творчества детей и учащейся молодежи «За нашу свободу».

Час – безжалісний, але справедливий архітектор. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите Стоунхендж по-криворізьки. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Осінь – талановита художниця, котра додає яскравих барв до звичних краєвидів. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите один з архітектурних брендів Кривого Рогу. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Осіннє сонце має особливий шарм. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите метротрам, який мчить назустріч сонцю. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Повсюди відчувається подих осені. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас новий он-лайн пазл. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите осінній проспект Поштовий. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Останні записи в блогах