Ліфт на Східному в Кривому Розі

22.01.2015, Комуналка
Друкувати

За відомостями ТОВ «Промліфт», нині в місті з різних причин зупинено тринадцять підйомних кабінок. Причому переважна більшість з них, а саме - вісім ліфтів, стоять через вихід з ладу кабелю електроживлення. Деталі ще двох підйомників розграбовані, а по трьох інших проводяться необхідні технічні роботи.

Як запевнили на підприємстві, вже найближчим часом їхні фахівці відновлять згадані три ліфти, тож невдовзі вони знову перевозитимуть своїх пасажирів. З розграбованими ситуація дещо складніша, але також наявні шляхи для її розв’язання, чим ліфтери нині й займаються. Одначе вони нездатні відновити решту без допомоги з боку енергетиків, тим паче, що з восьми зупинених одразу шість належать одному будинку по бульварі Кірова, що на Східному.

За відомостями Криворізьких міських електричних мереж, нині якраз відбувається заміна кабелю, що вийшов з ладу, на новий. Передбачається, що впродовж січня така робота має бути завершена, після чого підйомні кабінки отримають живлення і знову перевозитимуть жильців багатоповерхівок.

 

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах