Літній мовний табір “Фортуна” в Кривому Розі

22.06.2015, Освіта
Друкувати

У Кривому Розі триває літня кампанія з оздоровлення школярів. Задля цього в усіх районах міста організовано 117 пришкільних оздоровчих таборів. Новинка цьогорічного сезону - літні мовні табори. Один з них - “Фортуна” - було організовано на базі загальноосвітньої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №4 Дзержинського району.

Весело та корисно провели час в мовній школі майже 190 учнів 5-10 класів. Вони вдосконалювали свої знання з англійської, німецької та французької мов. Особливість роботи мовного табору – в повному зануренні дітей в мовну атмосферу. Це спілкування іноземними мовами, знайомство з культурою інших країн, перегляд науково-популярних та художніх фільмів іноземного виробництва без перекладу...

Цікаві змістовні заняття з використанням інноваційних технологій для учнів організовували вчителі іноземних мов та волонтери. Програма була дуже насичена та різноманітна — змагання, екскурсії, мовні та творчі конкурси.

Зокрема, казкотерапія. Звичайно, що іноземною мовою. Такий педагогічний прийом дає змогу дитині, яка перевтілюється в образ улюбленого казкового персонажа, вільно і невимушено розмовляти іноземною мовою і тим самим подолати психологічний бар’єр до «чужої» мови. Для такого перевтілення кожна дитина самостійно обирала казкового героя, що дає можливість вчителю розкрити таємні куточки особистості свого учня, котрі на уроці побачити неможливо. Такі театралізовані заняття пробуджують уяву дітей настільки, що після декількох «казкових» уроків діти самі починають писати твори іноземною мовою. Як-от учениця 6-А класу Кліщенко Мілана. Вона склала казку про ельфів, фей та чарівників. Зрозуміло, що її англійська мова не досконала, та головне — в дитини є літературний хист і жага знань й цю іскру до навчання зуміли запалити талановиті педагоги-новатори КЗСШ №4.

Більше фото тут: Мовний пришкільний табір «Фортуна» в КЗСШ №4

На “ура” діти сприйняли заняття на свіжому повітрі під музичний супровід. Під час табірної зміни відбулося вокальне шоу “Голос “Фортуни”. У напруженій боротьбі перші місця в номінації на краще виконання української пісні вибороли: Валерія Ємельянова – переможниця телешоу «Караоке на Майдані», Уляна Ісаченко – учасниця всеукраїнського музичного проекту «Голос. Діти».

«Сучасні умови оздоровлення – це комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, спрямований на поліпшення та зміцнення стану фізичного і психічного здоров'я дітей. Усі ці аспекти враховувались при організації роботи мовного табору «Фортуна». Педколектив школи створив умови для духовного розвитку учнів, їх самопізнання через творчість та покращення адаптації школярів. Вчителями застосовувались методи кольоротерапії, казкотерапії, арт-техніки, проведення занять на свіжому повітрі. Діти мали можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності - в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо. Загалом у пришкільному таборі змогли відпочити, оздоровитися та розважитися майже 400 учнів, серед них 68 дітей, котрі 1 вересня прийдуть до нашого навчального закладу як першокласники. Тож педколектив сподівається, що пришкільний табір став для дітей одним із яскравих моментів літнього відпочинку», - підбив підсумки роботи оздоровчої зміни директор загальноосвітньої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №4 Максим Новіков.

Підготувала Світлана Нікітіна. Фото з архіву КЗСШ №4

 

0 коментарів

Останні записи в блогах