Маленькі криворізькі читачі зустрілися з письменницею Марією Бойчук

10.10.2012, Культура
Друкувати

Минулого тижня на зустріч з маленькими криворізькими читачами приїздила столична письменниця Марія Бойчук. Вона познайомила дітей зі своєю книгою про життя Миклухи-Маклая.

Вже вкотре дитячі бібліотеки зустрічають в своїх стінах гостей: з Києва – Івана Андрусяка, з Москви – Володимира Алейникова. На цей раз у стінах бібліотеки-філії №2 відбулося тепле знайомство дітлахів з книгою «Лицар гуманізму». Її письменниця присвятила Миклусі-Маклаю.

«Плекаю надію на те, що книжка надихне вас на власний, нехай невеликий, проте подвиг – перемогти самого себе, – звернулася пані Марія до дітей. – Адже знання, що в цьому світі ніщо не минає безслідно, окрилює».

Частина цієї книги вперше була опублікована в газеті «День» у 2005 році. На цю літературну працю її надихнув проект «Українці у світі», який розпочався декілька років тому і мав за мету збереження пам'яті про видатних людей, чиє коріння належить українській землі. І Миклухо-Маклай – саме та людина, про яку належить знати не тільки українцям, а й людям у всьому світі. Адже видатний учений, чиї наукові інтереси торкаються багатьох галузей людських знань: етнографії, філософії, біології та географії, був нащадком легендарних запорозьких козаків.

Анна Родічкіна, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах