Масштабне дорожнє оновлення в Кривому Розі

04.08.2015, Комуналка
Друкувати

Нині в кожному з семи міських районів Кривого Рогу в активній фазі ведеться ремонт доріг та внутрішньоквартальний благоустрій. На ці цілі спрямовується рекордний за останні роки фінансовий ресурс — 240 мільйонів гривень. Строки та хід реалізації дорожніх проектів — тема наради, котру провів заступник міського голови Григорій Вербицький.

Дорожні проекти

Так, у Саксаганському районі відремонтовано дорожнє покриття бульвару Вечірнього, у Центрально-Міському районі - Миколаївське шосе, в рамках соціального партнерства за фінансування ІнГЗК облаштовується військове містечко-35. Значний об’єм робіт наразі проводиться в Довгинцівському районі по вулицях Високовольтній, Вернадського, об’їзній дорозі по Дніпропетровському шосе до вулиці Кокчетавської через шляхопровід №5. Гарна новина для мешканців Довгинцівського району — тут заплановано будівництво дороги від вулиці Вахрушева до селища Незалежного.

Наразі ведеться ремонт дорожнього полотна на шляхопроводі над залізничним перегоном Мудрьона — Кривий Ріг-Головний, і таким чином об’їзна дорога від вулиці Бикова в районі повороту на шахту Артема-2 і до виїзду з міста в напрямку Запоріжжя матиме гарний вигляд та сучасні технологічні показники.

В рамках реалізації наступного етапу міського проекту із створення коридору безперервного руху автотранспорту - «зелена хвиля» - триває монтаж світлофорних об’єктів на проспектах Гагаріна та Миру, вулицях Лермонтова, Харитонова, Купріна, Кіровоградського та Дніпропетровського шосе.

Побажання городян

Зазначимо, що всі роботи ведуться з урахуванням пропозицій та побажань самих місцевих мешканців, котрі вони озвучили під час низки виїзних зустрічей з міським головою Кривого Рогу Юрієм Вілкулом та його заступниками. От і на цьому тижні на деяких ремонтних об’єктах планують провести виїзні наради за участю громадськості з метою координації та контролю за виконанням запланованого об’єму робіт. Зокрема, на мікрорайоні Даманському та військовому містечку-35.

При затвердженні плану дорожніх ремонтів урахували і звернення автоперевізників. Зокрема, відремонтовано розворотне кільце на Карачунах та на площі Визволення.

Комплексний підхід

За словами Григорія Вербицького, на всіх об’єктах працюють комплексно: «Разом з асфальтуванням проводимо земляні роботи, понижування колодязів, ревізію та ремонт систем зовнішнього освітлення, підрізування дерев, облаштування переїздів через трамвайні колії, нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків».

Такий підхід дозволяє паралельно з ремонтом проводити і благоустрій території.

З випередженням строків

Більше того, на деяких об’єктах відмічається перевиконання намічених планів. Як приклад, міст №7 через Кресівське водосховище у Жовтневому районі. «Міським головою Юрієм Вілкулом було поставлено завдання - 1 серпня поточного року відкрити авторух на шляхопроводі №7 у реверсивному режимі. На його виконання було залучено додаткові ресурси, і як результат — рух відкрили на чотири дні раніше наміченого строку. Наразі активно працюємо над тим, аби в мінімально короткі строки остаточно закінчити ремонт і ввести міст в експлуатацію», - зауважив заступник міського голови.

Ще один важливий дорожній об’єкт — ремонт вулиці Сержанта Рзянкіна. Через значний обсяг робіт строк його введення в експлуатацію заплановано на вересень поточного року. Що стосується дамби Кресівського водосховища, то вже виконано вирівнюючий шар на 100% і будівельники переходять до 2 етапу — ремонту вулиці Сержанта Рзянкіна зі сторони вулиці Кремлівської. Також по обидві сторони дороги від мосту до торговельного комплексу «Терра» додатково облаштовуються пішохідні доріжки шириною 3 метри.

Чумацький шлях

На нараді окрема увага спеціалістів була зосереджена на ході реконструкції «Чумацького шляху». «Це один великий дорожній проект, котрий складається з трьох ділянок: перша - від вулиці Тбіліської до Алахівського мосту (селище імені Шевченка) в районі вулиці Каховської; друга — від Алахівського мосту до залізничного шляхопроводу Новокриворізького ГЗК; третя — далі до автомобільного з’їзду на об’їзну дорогу Південного ГЗК.

Роботи виконуються згідно із затвердженим графіком.

Гідний дарунок до свята

За переконанням Григорія Вербицького, в поточному році суттєво сприяє виконанню програми міського благоустрою соціальне партнерство міста з промисловими підприємствами міста - ЦГЗК, ПівнГЗК, «АМКР», ІнГЗК, ПівдГЗК, концерном «Фольксваген Центр Кривий Ріг».

Більшість із запланованих об’єктів планується ввести в експлуатацію до 20 серпня. Таким чином, Кривий Ріг гідно зустріне 24 річницю незалежності України.

Світлана Нікітіна.

Фото Ольга Миза, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах