Майор Михайло Кондратьєв загинув у бою під Донецьком

13.08.2014, Соціум
Друкувати

9 серпня у Кривому Розі знову був день жалоби. Державні прапори на адміністративних приміщеннях приспущено, на них виділялися чорні стрічки. Місто вшановувало пам'ять мужніх військовослужбовців, які загинули на охопленому війною сході України, захищаючи суверенітет, незалежність і цілісність держави.

Субота, 9 серпня, полудень, храм Архістратига Михайла, що у селищі Веселі Терни. Тут проходить заупокійна панахида по нашому земляку, загиблому старшому офіцеру відділу по боротьбі з корупцією Південного територіального управління військової служби правопорядку Михайлу Юрійовичу Кондратьєву. Майор юстиції Кондратьєв гідно виконував свій священний обов'язок перед Батьківщиною в зоні АТО більше двох місяців, починаючи з 10 червня. А 7 серпня, буквально за день до від'їзду на Дніпропетровщину, він у складі групи виконував бойове завдання під Донецьком. В якийсь момент воїни потрапили в засідку і їх розстріляли снайпери...

- З дитинства знаю Мішу, - говорить його друг Юрій Кошеленко. - По життю він був сильною людиною, але не хизувався своєю міццю, а був надзвичайно добрим. Це виділяло його і тоді, коли ми разом навчалися у криворізькому “суворовському училищі”. Для мене і моїх побратимів це непоправна втрата.

- Михайло навчався у Криворізькому ліцеї з посиленою військовою та фізичною підготовкою з 1993 по 1995 рік, - згадують викладачі цього навчального закладу Михайло Казута і Володимир Хахлов. - Зарекомендував себе лише з кращого боку: у всьому розсудливий, дисциплінований, надійний. І в подальшому, після закінчення Одеського інституту Сухопутних військ України, він був прикладом для офіцерів і солдатів.

Під час траурного мітингу на кладовищі селища Веселі Терни, прощальні слова виголосили заступник військового комісара Жовтнево-Тернівського районного об'єднаного військового комісаріату Ігор Буринда, начальник відділення по боротьбі з корупцією — заступник начальника Південного територіального управління військової служби правопорядку полковник юстиції Василь Згуровець. Останній також зачитав наказ міністра оборони України про присвоєння Михайлу Кондратьєву військового звання підполковник посмертно.

Від місцевої влади глибокі співчуття мамі Михайла Юрійовича - Надії Михайлівні, дружині - Наталії Олександрівні, донькам — Олександрі та Надії, сестрі Ользі, рідним та близьким висловив заступник голови Тернівської районної у місті ради Володимир Овчаренко.

Михайло Юрійович похований на кладовищі поруч з батьком.

 

Микола Крамаренко, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах