Майорить державний стяг, символ волі та єдності

26.08.2014, Події
Друкувати

У суботу 23 серпня Кривий Ріг відзначив День Державного прапора України.

З цієї нагоди біля виконкомів міської та районних рад відбулись урочисті заходи. В піднятті прапора біля міськвиконкому взяли участь в. о. міського голови — секретар міської ради Сергій Маляренко, члени виконкому, представники депутатського корпусу, Почесний громадянин Кривого Рогу Василь Кравець і громадськість міста.

Вітаючи присутніх, Сергій Маляренко відзначив, що в усі часи жовто-блакитний прапор для українців мав особливе значення. Під його кольорами виборювали незалежність, з ним будували демократичну вільну державу. І в ці нелегкі часи його значення набуває надзвичайної ваги, символізуючи непереборне прагнення народу жити в сильній та вільній країні.

І ось державний стяг поволі здіймається над площею перед міськвиконкомом. Утім, цього разу не на повну висоту: субота — день жалоби за воїнами, котрі загинули, відстоюючи територіальну цілісність держави. На честь свята повз щогли зі стягами біля виконкому пройшли стройовим кроком військовики та хлопці з ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Володимир Скіданов, "Червоний гірник". Фото Андрія Трубіцина

 

0 коментарів

Останні записи в блогах