Майже 100% закладів культури Кривого Рогу отримали паспорти готовності до опалювального сезону

09.08.2019, Події
Друкувати

Кривий Ріг – перше місто в Україні, яке розпочало ще в січні підготовку до наступної зими. Розпорядженням мера Юрія Вілкула був створений міський штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду.

Мер поставив завдання, щоб до 31 серпня бюджетна сфера: школи, дитячі садки, заклади культури, лікарні отримали паспорти готовності на початок робіт у новому опалювальному сезоні.

Наразі, з 42-х закладів культури 39 отримали паспорти готовності. «Проведена промивка систем опалення, перевірка герметизації теплових вводів, гідравлічні випробування. Також, виконана повна теплова ізоляція трубопроводів, ревізія запірної арматури. Актуальним є питання економії теплового ресурсу. Зокрема, у палацах культури «Народний дім». Та «Карачуни» ведуться капітальні ремонти системи опалення із встановленням індивідуальних теплових пунктів та придбанням приладу обліку теплової енергії. На це з міського бюджету виділено більше одного мільйона гривень. Заклади будуть моніторити температурний режим повітря і регулювати використання енергетичного ресурсу, що дозволить зекономити кошти на опалення», - сказала заступник начальника управління культури міськвиконкому Валентина Юшкова.

До початку творчого сезону нові металопластикові вікна встановлять у художній школі №3, 2, міському виставочному залі, ПК «Першотравневий». Місто виділило кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітальних ремонтів покрівлі ПК «Першотравневий», «Народний дім», у міській бібліотеці для дорослих (бібліотека-філія №11), музичних школах №№1, 10 та 11.

0 коментарів

Останні записи в блогах