Майже 80% міського бюджету Кривого Рогу складають соціальні видатки

04.11.2019, Соціум
Друкувати

У департаменті фінансів відзвітували про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року. Доходи склали 6 млрд. 6,3 млн. грн., Кривий Ріг отримав субвенції з інших бюджетів (державного та обласного) у сумі 1 млрд. 863,1 млн. грн. або 31% з усіх надходжень.

«Виконання доходів міського бюджету дозволило провести заплановані витрати своєчасно та в повному обсязі згідно з пропозиціями головних розпорядників коштів. Їх обсяг склав 5 млрд 611,4 млн. грн. Повністю збережена соціальна спрямованість у використанні бюджетних коштів. Соціально захищені видатки склали 3 млрд. 905 млн. грн., а це понад 78% всіх видатків загального фонду», - доповіла директор департаменту фінансів Олена Рожко.

Найбільшу частку у всіх видатках займає соціально-культурна сфера та соціальний захист населення - 76% або 3 млрд 817 млн грн.

Пріоритетними галузями залишаються освіта, соціальний захист, охорона здоров'я. Як і у минулому році, протягом 9 місяців вирішувалися важливі соціальні питання, пов'язані з дофінансуванням понад обсяги державних субвенцій освіти і медицини. Із міського бюджету виділено додатково на ці галузі 186,3 млн. грн., на пільговий проїзд – 80 млн грн.

На реалізацію заходів 32 міських програм витрачено понад 1 млрд. 811 млн. грн., зокрема, на програми:

  • соціального захисту окремих категорій мешканців міста та дітей – 262,8 млн. грн., що більше аналогічного показника минулого року на 38,4 млн. грн.;

  • у сфері житлово-комунального та дорожнього господарства – 736,2 млн. грн., що більше аналогічного показника минулого року на 237,7 млн. грн.;

  • надання фінансової підтримки міському електротранспорту та аеропорту – 335,9 млн. грн., що більше аналогічного показника минулого року на 107,3 млн. грн.

 

Нагадаємо, що з 2016 року у Кривому Розі працює сайт «Відкритий бюджет». На ньому розміщується інформація щодо виконання показників по кожній галузі, розпоряднику та одержувачу коштів, об'єкту будівництва і реконструкції.

У жовтні 2019 року відкрито новий розділ «Бюджет на мапі», де можна переглянути видатки розвитку у розрізі об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів, а також усі заклади бюджетної сфери, комунальні заклади, підприємства та організації, які фінансуються з бюджету міста. Дані за 9 місяців будуть оприлюднені 5 листопада 2019 року.

0 коментарів

Останні записи в блогах