Мер Юрій Вілкул дав управителям місяць, щоб вони завершили наводити лад в будинках та прилеглих територіях, що постраждали від стихії

01.10.2019, Комуналка
Друкувати

Міський голова Юрій Вілкул незадоволений тим, як комунальники та управителі ліквідовують наслідки липневого буревію, що ще залишилися. Мер поставив завдання, щоб в максимально короткі терміни управителі виконали роботи з благоустрою та завершили ремонт пошкоджених покрівель.

На вересневій сесії депутати виділили додаткові 6 млн. грн. на ліквідацію наслідків надзвичайної події. За інформацією департаменту розвитку інфраструктури міста, 2 липня постраждало 728 будинків, пошкоджено 670 тис.кв. м покрівлі, повалено та зламано понад 3500 дерев та зелених насаджень.

На сьогодні, завдяки допомозі міського бюджету відновлено 36 900 м2 пошкодженої покрівлі на 420 будинках.

Стосовно будинків приватного сектору, то питання було вирішено практично до середини липня. Мешканцям видавали або ж будматеріали з міського матеріального резерву або ж люди отримали матеріальну допомогу з бюджету.

«Зараз всі зусилля спрямовані на те, щоб 100% відремонтувати покрівлю в багатоквартирних будинках. Управителі активно укладають договори з підрядними організаціями і щодня працює по 7-8 бригад», - сказав заступник міського голови Олександр Катриченко.

За підрахунками, буревій завдав Кривому Рогу збитків на суму понад 65 млн. грн.

0 коментарів

Останні записи в блогах