Мер Юрій Вілкул проконтролював хід ремонтних робіт тротуарів у місті

19.08.2019, Комуналка
Друкувати

Крім реалізації крупних дорожних проектів, міський голова Юрій Вілкул поставив завдання відповідально підійти до ремонту тротуарів.

На минулому тижні розпочався ремонт тротуару по вулиці Лермонтова вздовж Криворізького Центрально-Міського ліцею. Роботу дорожників проконтролював мер Юрій Вілкул. «Ми продовжуємо наводити лад на дорогах і тротуарах нашого міста. Безумовно, в першу чергу відремонтували центральні автомагістралі і зараз працюємо на тротуарах. Виділили додаткове фінансування, щоб привести максимальну кількість тротуарів у кожному районі», -акцентував увагу мер.

Вже виконаний ремонт тротуарів на: бульварі Вечірній, вул. Дишинського, Туполєва, пл. Визволення, Івана Авраменка, Невській, Володимира Великого в районі кінотеатру «Олімп» загальною площею 8 тисяч 723 кв. м.

Заплановано відремонтувати тротуари на пр. Миру (вздовж будинку №2а); пр. Металургів (від пл. Горького до вул.Героїв АТО) (парна сторона); пр.Гагаріна (від пл.Горького до вул.Єсеніна) (парна сторона); вул.Володимира Великого (від пл.Олександра Поля до вул.Тесленка) (парна сторона).

Крім того, в рамках реалізації проекту з капремонту автомагістралі по вулиці С. Колачевського (від будинку №52 по вулиці С. Колачевського до вулиці Олексія Солом’яного) також до ладу приводять і тротуари.

Для безпеки та зручності руху людей з обмеженими можливостями на всіх заїздах, за завданням міського голови, встановлюватимуть попереджувальну тактильну плитку. «ЇЇ товщина 60 мм, розмір 50 на 50. На кожному заїзді буде по чотири плитки. Також, під час ремонту тротуарів передбачаємо зручності не лише для пішоходів з проблемами зору, але й тих , хто рухається з допомогою візка», - підкреслив Георгій Ярцев, заступник директора ТОВ «Весташляхбуд».

0 коментарів

Останні записи в блогах