Мер Юрій Вілкул виніс догани за незадовільні темпи проведення ремонту басейну ДЮСШ №1

08.08.2019, Спорт
Друкувати

На робочій нараді з ремонту найбільшого у Кривому Розі 50-метрового плавального басейну міський голова Юрій Вілкул жорстко розкритикував темпи виконання ремонтних робіт.

Наразі, відновлена чаша басейну, стеля, встановлені енергозберігаючі вікна. Головний інженер ТОВ «Криворіжцивільпроект» Сергій Курінний доповів меру: «Зараз необхідно виконувати роботи з гідроізоляції чаші, проводити випробування й облицьовувати чашу плиткою, плюс - доробити покрівлю й завершувати роботи в спортзалах і роздягальнях».

Мер Юрій Вілкул наголосив, що його категорично не влаштовують темпи робіт. Міський голова виніс догану керівництву ДЮСШ №1 за недостатній контроль за ходом проведення ремонтних робіт та розкритикував підрядну організацію за незадовільні темпи виконання будівельних робіт.

Мер доручив, щоб вже сьогодні підрядники підготувати оновлений чіткий графік виконання робіт. Їх реалізацію він буде контролювати особисто.

Варто відзначити, що міська влада надала можливість (на час проведення ремонту) спортсменам та тренерам ДЮСШ №1 безкоштовно займатися у басейнах Південного ГЗК, другої, шостої та десятої спортивних шкіл.

Довідково:

Басейн на Соцмісті не ремонтувався капітально більше 40 років. Коли чотири роки тому розпочалася його реконструкція, розкрилися серйозні проблеми. Складність об'єкту полягає в тому, що дуже багато прихованих дефектів, які виявляються тільки після виконання демонтажних робіт. Вони поступово розкривались, що призвело до коригування проектів з додаванням обсягів робіт.

0 коментарів

Останні записи в блогах