Міський портрет" Криворіжжя (ФОТО)

12.08.2013, Культура
Друкувати

Виставочний зал дарує мешканцям та гостям Кривого Рогу чудову нагоду  побачити всю велич і красу нашого міста крізь призму фотокамер.

Для цього варто лише завітати на виставку світлин фотоклубу-школи «Меридіан» під назвою «Міський портрет».

Повний фоторепортаж

 «Міський портрет» – назва фотовиставки говорить сама за себе. Кожен з дванадцяти її учасників продемонстрував своє бачення та розуміння портрета нашого міста: хтось побачив його у щирих та привітних обличчях городян, хтось – у дивовижних та загадкових архітектурних пам’ятках, а хтось – у промислових пейзажах Криворіжжя.

«Фотограф відрізняється від звичайної людини тим, що він майже в усьому бачить красу», - зауважив Анатолій Зеленський, керівник фотоклубу «Меридіан». І з ним не можна не погодитись, адже на багатьох знімках ми бачимо речі, які повсякчас зустрічаємо в житті, та не звертаємо на них ніякої уваги. 

Можна стверджувати без сумніву: роботи, представлені на виставці,  ламають  стереотипи буденності, даруючи можливість подивитися по-новому на такі звичні для нас речі. Всіх зацікавлених виставочний зал запрошує відвідати виставку та відкрити нові горизонти краси нашого міста. 

Анна Спірідонова. Фото Олександр Портнягін.

0 коментарів

Останні записи в блогах