Місто для людей: У Кривому Розі на вул. Лермонтова завершені основні роботи по капремонту підземного переходу

23.10.2020, Події
Друкувати

Пішоходи вже зможуть скористатися підземним переходом по вулиці Лермонтова у Центрально-Міському районі. Крім того, будуть встановлені електропідйомники для маломобільних городян. Міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду з капітального ремонту підземки.

«Наразі, роботи виконані на 95 %. І вже відзавтра криворіжці зможуть користуватися переходом. Це - світлий та просторий, по-сучасному оновлений підземний перехід. Також я доручив - такого раніше не було в місті та й області - встановити два електропідйомника для маломобільних пішоходів, які полегшать спуски та підйоми», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Під час будівництва проведена гідроізоляція бетонної підлоги та улаштовані лотки для скидання дощової води. Повністю збудовані нові сходи. Стіни, стеля, колони, сходові марші та оглядові кімнати підземки відштукатурили та провели їх гідроізоляцію. Більше 1000 м2 гранітної плитки пішло на облаштування стін та полу. Замінили повністю електропроводку, також вмонтували нове сучасне освітлення і камери відеоспостереження. Передбачені 2 електричні пандуси з обох боків дороги.

Поруч з переходом зробили благоустрій території, улаштували огородження, відновили тротуарне покриття та вимостили тактильну тротуарну плитку, для людей з вадами зору.

Жителі з обмеженими можливостями та з візочками, поки не завершиться монтаж електричних пандусів, зможуть користуватися надземним переходом з регульованим світлофором.

«Я все була занепокоєна коли переходила дорогу зовні. Тепер, без перешкод та не поспішаючи, буду ходити на ринок та до подруг»,- сказала Каріна, мешканка Центрально-Міського району.

0 коментарів

Останні записи в блогах