Місто залучає додаткові ресурси задля підвищення комфорту у будинках криворіжців - мер Юрій Вілкул підписав меморандум про співпрацю з Фондом енергоефективності

15.09.2020, Події
Друкувати

15 вересня міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул та директор державного «Фонду енергоефективності» Юлія Головатюк-Унгуряну підписали меморандум про співпрацю у сфері впровадження енергозаощадних технологій для ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) та ЖБК (житлово-будівельні кооперативи).

У Кривому Розі працюють програми з підтримки ОСББ та ЖБК, зокрема, «Теплий дім», «Теплі кредити», «Мій дім – ОСББ». Лише у 2020 році у міському бюджеті на впровадження енергоефективних заходів передбачено 45 млн грн. Мешканці, з допомогою міста, мають можливість зробити свої будинки більш комфортними та затишними: виконуються ремонти та ізоляція внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення, встановлюють індивідуальні теплові пункти, замінюють вікна і двері у місцях загального користування, проводиться модернізація систем електропостачання із заміною електрощитових і внутрішньої електропроводки, ремонти покрівель з утепленням тощо.

«Підписання меморандуму з державним Фондом енергоефективності для нас є продовженням серйозної комплексної роботи з впровадження енергоефективних технологій, покращення умов проживання мешканців ОСББ та ЖБК. Адже, у підсумку люди отримають суттєву економію споживання енергоресурсів та економію витрат на комунальні послуги. Співпраця з Фондом енергоефективності відкриє нові можливості для наших мешканців у реалізації масштабних та комплексних проєктів з підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків», - підкреслив мер Юрій Вілкул.

Директор ДУ «Фонд енергоефективності» Юлія Головатюк-Унгуряну сказала: «Ми вдячні за вашу готовність працювати з Фондом та адаптуватися в державну програму з енергоефективності «Енергодім». І дуже приємно, що у Кривому Розі вже є «перша ластівка» проєкту - будинок по вулиці Святогеоргіївській. Ми хочемо отримати задоволених мешканців –співвласників ОСББ, які зменшать витрати на енергоносії і, відповідно, у їхніх будинках стане комфортніше, тепліше та зручніше».

Житловий фонд міста нараховує 5230 багатоквартирних будинків з яких 823 – це будинки об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи. У рамках муніципальних програм з підтримки ОСББ у Кривому Розі вже відремонтовано понад 165 будинків. На таку підтримку ОСББ криворіжцям було виділено з міського бюджету понад 66 млн грн.

0 коментарів

Останні записи в блогах