«Містична Країна» на арені Криворізького цирку

26.01.2018, Культура
Друкувати

Криворізький державний цирк з 27 січня по 25 лютого презентує вперше національну циркову програму «Містична Країна». Напередодні прем’єри кореспонденти газети «Червоний гірник» побували на репетиції у цирку.

Це не звичайна програма, а циркова вистава, де різноманітні жанри циркового мистецтва пов’язані однією сюжетною лінією.

Головні герої – британські туристи (клоунське тріо «Маріпоса»), які приїхали до сучасної України знайомитись зі звичаями та культурою нашого народу, тому сміх і гарний настрій вам гарантовано.

У програмі ви побачите веселих, спритних акробатів на батуті, козака, який жонглює утримуючи 11-метровий перш на голові.

Важливе місце у програмі займає і вічна тема кохання (повітряна гімнастка на полотнах), і ворожіння дівчат про весілля у ніч на Івана Купала.

Нестримну веселість, дотепність і сміливість вам продемонструють еквілібристи на першах у номері «На вулиці» .

Свою силу і вправність покажуть юні артисти учасники телешоу «Україна має талант» у жанрі силового жонгляжу з гирями.

Подарує глядачам яскраві емоції політ на ременях повітряного гімнаста та цікава оригінальна робота артиста з колесом Сіра.

Також у програмі беруть участь дресировані тварини, тому малеча не буде сумувати. А козацькі розваги на Хортиці продемонструють акробати на підкидних дошках та кінно–акробатичний ансамбль « Вершники України». Запальні танці, яскраві костюми, багато артистів у манежі.

Творчий задум та постановку здійснила заслужений діяч мистецтв України Зоя Кавац, за що була відзначена, особисто, міністром культури України.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ В ЧЕТВЕРГОВОМУ ВИПУСКУ ГАЗЕТИ «ЧЕРВОНИЙ ГІРНИК»

Фото Павла ЛІНСЬКОГО з репетиції в цирку

0 коментарів

Останні записи в блогах