Муніципальна програма соціального захисту мешканців: у вересні ще майже 10 тисяч криворіжців отримають допомогу від міста

17.09.2020, Події
Друкувати

На вересневому засіданні виконкому міськради прийняті 22 проєкти рішень соціального спрямування і 18 з них - на виплату з міського бюджету допомоги жителям.

Важливою складовою соціальної підтримки є турбота міста про особливих діток та багатодітних родин. П’ятий рік поспіль місто бере на себе додаткові повноваження щодо забезпечення дітей з інвалідністю засобами гігієни. Щороку понад 200 сімей отримують допомогу з міського бюджету.

Мер Юрій Вілкул підкреслив: «2020 рік не є винятком. На сьогодні таку допомогу виплачено 235 сім’ям на суму 2,7 млн грн. Крім того, з цього року вдвічі (з 5 тисяч грн до 10 тисяч грн на кожну дитину) збільшена одноразова матеріальна допомога всім без виключення сім’ям, які виховують особливих діток».

Допомогу виплачено 2332 дітям на загальну суму 23,3 млн грн. За підготовленим прєктом рішення ще 52 родини отримають відповідну допомогу.

Продовжується ініційована мером виплата матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства, яку вже отримали 1582 криворіжця. За підготовленим проєктом рішення допомогу у розмірі 3 тис грн отримають ще 929 мешканців міста.

0 коментарів

Останні записи в блогах