На 1 квітня у Кривому Розі епідеміологічна ситуація по ГРВІ залишається стабільною

01.04.2020, Події
Друкувати

За минулу добу бригади швидкої медичної допомоги виїжджали на виклики 363 рази, з них пацієнтів з симптомами ГРВІ - 28. Медики швидкої допомоги забезпечіні усіма неохідними захисними засобами.


На сьогодні в місті на лікуванні з діагнозом коронавірусна інфекція COVID-19 знаходиться 4 людини. Троє з них – криворіжці, ще один пацієнт з міста Нікополь. Усі отримують необхідне лікування.

З підозрою на коронавірус в лікарні перебуває 2 людини. Швидкими тестами на COVID-19 обстежено 150 криворіжців з них за останню добу - 5. На самоізоляції під наглядом сімейних лікарів в нашому місті зараз знаходиться 468 чоловік.

У місті спільно з лабораторним центром створені мобільні медичні бригади для мінімізації поширення коронавірусної інфекції. У кожному районі буде діяти по дві такі бригади. Сьогодні вони проходять навчання й приступають до проведення обстежень та тестувань. Бригади будуть укомплектовані на 100 %.

31 березня було отримано більше 100 тис одиниць засобів індивідуального захисту. Це: медичні респіратори – 5 790 шт, 5 650 шт.посилених медичних масок, 1 520 костюмів біозахисту, витратні матеріали, фільтри, термометри, тощо.

0 коментарів

Останні записи в блогах