На Дніпропетровщині майже 200 школярів отримали право на позачергове зарахування до вишу

07.04.2014, Освіта
Друкувати

Ці діти є переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук.

У 2014 році регіональний відбір визначив 310 переможців, з них – 197 одинадцятикласників. Школярі отримають право на позачергове зарахування до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Про це повідомила директор регіонального відділення Малої академії наук України Наталя Тягло під час прес-конференції.

Як зазначила Наталя Тягло, у 2014 році вперше в історії Малої академії наук переможці обласного етапу конкурсу МАН отримають право на першочергове зарахування за умови, якщо вступатимуть до Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара. Наразі це єдиний в регіоні вищий навчальний заклад, який оприлюднив такі преференції.
Пільговий вступ до навчального закладу здійснюється за напрямками, у яких працюють учні-слухачі МАНу. Зокрема, це мовознавство, філософія, історія, математика, біологія, економіка та комп’ютерні науки.

Нагадаємо, що цього року на ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН Дніпропетровщину представлятимуть 52 школярі області. Фінал конкурсу розпочався 28 березня, триватиме він до 29 квітня 2014 року.

За інформацією Дніпропетровської ОДА
 

 

0 коментарів

Останні записи в блогах