На Дніпропетровщині триває публічне громадське обговорення Стратегії розвитку області на період до 2020 року

07.05.2014, Соціум
Друкувати

Проект Стратегії розроблено відповідною робочою групою із представників місцевих громад у рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток міст України» (проект МЕРМ) та «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» (проект РЕОП), які впроваджуються Конференційною радою Канади за фінансової підтримки уряду Канади.

Стратегія розвитку області на період до 2020 року має реальну мету – вивести Дніпропетровщину в лідери серед регіонів, який має сильну та стабільну економіку, де створено всі умови для самореалізації кожного жителя.

Розроблена Стратегія розвитку регіону – це комплексний документ, план дій та заходів щодо першочергово стійкого і стабільного розвитку економіки Дніпропетровщини.

Мета Стратегії – примножити економічний потенціал регіону, забезпечити комфорт, безпеку і гідний рівень життя громадян.

Обговорення Проекту Стратегії триватиме до 23 травня 2014 року включно.

В обговоренні Проекту Стратегії можуть брати участь особи, які мають право участі в місцевих виборах і проживають або працюють на території області.

Усі бажаючі свої пропозиції та зауваження до Проекту Стратегії можуть надсилати на електронну адресу: srr2020@adm.dp.ua.

За довідками звертатися до заступника директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Псарьова О.С. (056-778-66-10).

Завантажити Проект Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року можливо на веб-сайті Дніпропетровської облдержадміністрації: http://adm.dp.ua/

За інформацією департаменту
економічного розвитку облдержадміністрації

 

 

0 коментарів

Останні записи в блогах