На Дніпропетровщині відкриваються нові можливості для розвитку туристичної індустрії

01.08.2014, Економіка
Друкувати

Для того, щоб добре відпочити, не обов’язково планувати відпустку за кордоном. Більш того, жителі Дніпропетровщини можуть мандрувати у пошуках нових яскравих вражень, не виїжджаючи за кордони свого регіону.

Відкритий кар’єр у Кривому Розі, музей промислового обладнання під відкритим небом у Дніпродзержинську чи «Квартал мистецтв» у Дніпропетровську – кожен знайде для себе щось до душі. Про це під час прес-конференції повідомила начальник відділу культури і туризму департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Юлія Бардукова.


Юлія Бардукова наголосила, що в області є безліч цікавих місць, куди можна мандрувати. Наприклад, у Кривому Розі популярним є промисловий туризм. У той же час, відвідуючи це місто, неможливо залишити без уваги Квітковий годинник – один з найбільших у світі. А щоб доторкнутися до історії, освоїти Петриківський розпис і з’їсти справжній борщ з пампушками, туристи охоче рушають до Петриківки.
Розвиток туризму на Дніпропетровщині набирає сьогодні нових обертів. Розпочинається активна робота над розвитком цієї індустрії. Зокрема, планується реконструювати паркові зони, створювати фан-зони в аеропортах та багато іншого. Так, на Дніпропетровській набережній створюється «Квартал мистецтв».
«Це місце обов’язково вподобають усі творчі особистості. Тут можна самим зробити лавку та прикрасити її різнокольоровою плиткою, створити картину з кришечок з-під пляшок, одягти дерева у гарне мереживо тощо. У планах на майбутнє – побудова сцени, де проводитимуться різноманітні концерти, дитячі свята», – розповіла координатор проекту «Квартал мистецтв» Катерина Марченко.
Керівник туристичного центру «Риба Андрій» Сергій Головацький розповів про фестиваль «Стопудівка», який проходить у Синельниківському районі та збирає людей з усіх куточків не лише нашої області, але й країни.
«Ми сподіваємось, що цей фестиваль стане одним із символів нашої області та згодом переформатується у міжнародний», – сказав Сергій Головацький.
 

0 коментарів

Останні записи в блогах