На екваторі творчих мандрівок

18.12.2013, Культура
Друкувати

Одним із способів засвідчити власну обдарованість є різноманітні змагання.

Зокрема, конкурс сценаристів та фотографів, організований єврейською общиною Кривого Рогу. Посприяли цьому і Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» та управління культури і туризму міськвиконкому. Тож 15 грудня відбувся вже півфінал.

На вечір завітали мер міста Юрій Вілкул, секретар міськради Сергій Маляренко та заступник міського голови Валентина Бєрлін. Юрій Григорович зазначив:

– Я радий бути сьогодні тут з вами. Дійсно, півфінал такого конкурсу – особлива подія. Ми однаково ставимось до кожного криворіжця, якої б національності він не був. Дякую вам за те, що ми разом, що ми одне одного розуміємо і поважаємо. Я прошу вас бути активними та ініціативними, щоб у вас була творча жилка. Я хочу, щоб наша молодь проявила себе і була творчо красивою.

Обирати кращих довелось не лише журі, а й гостям вечора. Так, публіка у двадцятці кращих назвала роботи Євгенії Аннюк, Віталія Чубенка, Оксани Гордієнко, Романа Гацаєва, Яни Разумовської, Олександра Фліта і фотокора «Червоного гірника» Олександра Портнягіна. А фотомайстри Андрій Горб та Олексій Проценко відзначили світлини Євгенії Аннюк і Віталія Чубенка.

Музичну тональність вечора задав кавер-гурт «CityStyle». Авторські інтерпретації світових хітів додавали запалу. Також було представлено колекцію дизайнерських суконь бренду KORNILOV і оригінальних прикрас Тетяни Алакіної.

Безперечно, родзинкою стало спілкування з гімнасткою Лілією Подкопаєвою. Титулована спортсменка щиро розказала про шлях до успіху, проекти, у яких бере участь, та про своїх діток. Лілія відзначила, що заходи такого рівня навіть у Києві не проводяться. Інтерв’ю із зіркою читайте в одному з найближчих номерів газети.

Нагадуємо, що конкурс «Життя євреїв на Криворіжжі вчора і сьогодні» триває. Ви можете надсилати свої фото та сценарні роботи до 8 лютого 2014 року. 

Дар’я Ворона, "Червоний гірник". Фото Дмитра Любченка

0 коментарів

Останні записи в блогах