На «гарячій лінії» – прокуратура Дзержинського району

12.03.2014, Події
Друкувати

Передбачено формування режиму максимального сприяння  бізнесу. Для досягнення такої ситуації необхідно зменшити втручання держави в економіку, прибрати адміністративні бар’єри, що перешкоджають реалізації Програми.

Одним із шляхів реалізації проголошених завдань є удосконалення планових заходів державного  нагляду (контролю) і суттєве зменшення частоти перевірок. Тому органам прокуратури під час нагляду за додержанням законів службовими особами від держконтролю та правоохоронних структур слід звертати особливу увагу на законність проведення перевірок суб’єктів господарювання. Необхідно ретельно переглянути прийняті рішення щодо призупинення їх господарської діяльності, анулювання ліцензій, інші заходи, якими неправомірно  обмежуються законні права та інтереси господарських суб’єктів.

З метою своєчасного виявлення фактів незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб’єктів з боку контролюючих та правоохоронних органів, у прокуратурі Дзержинського району Кривого Рогу працює телефон «гарячої лінії» 92-87-29. Дзвоніть у робочі дні з 9-ої до 18-ої години.

Старший прокурор  прокуратури Дзержинського району м. Кривий Ріг,

радник юстиції  Микола Іванович Онищенко

0 коментарів

Останні записи в блогах