На криворізьких школярів чекає ДПА та ЗНО

28.05.2014, Освіта
Друкувати

Під час координаційної наради у розширеному форматі з питань організованого завершення навчального року, проведення свята «Останній дзвоник» , випускних вечорів та зовнішнього незалежного оцінювання вступників до вищих навчальних закладів виступила начальник управління освіти і науки виконкому міськради Наталія Касимова.

Вона відзначила, що особливу увагу педагогів звернено на дотримання вимог чинного законодавства щодо організації і проведення державної підсумкової атестації, на об’єктивність оцінювання навчальних досягнень, на правильний розрахунок середнього бала атестата про повну загальну середню освіту, адже 200-бальна шкала розрахунку атестата замінена на 60-бальну.

Стосовно свята останнього дзвоника та проведення випускних вечорів Наталія Касимова сказала про те , що на батьківських зборах проведено роз’яснювальну роботу, дорослих закликали запобігти вживанню дітьми алкогольних напоїв, тютюнопалінню та негативним проявам поведінки.

Також приділено увагу профілактиці гострих кишкових захворювань, проінформовано батьків про недопущення принесення в заклади громадського харчування продуктів харчування домашнього приготування. Медичні працівники закладів провели профілактичні бесіди з випускниками шкіл з питань здорового харчування.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах