На Криворіжжі їстівних грибів немає

15.07.2015, Медицина
Друкувати

Гриби - це дарунок лісу, але водночас це і особливо небезпечний продукт харчування, котрий може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, що містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки роблять лише на основі свого гіркого досвіду.

Тому криворізькі лікарі знову і знову наполягають – у промислово забруднених районах будь-які дикорослі гриби можуть виявитися отруйними. Та попри неодноразові роз’яснення, щороку в Кривому Розі трапляються отруєння грибами. От і нещодавно в місті зафіксовано випадок грибного отруєння.

Симптоми отруєння

У міському управлінні охорони здоров’я радять городянам після вживання грибів уважно слідкувати за змінами в організмі. Симптоми отруєння можуть з'явитися вже через 6-12 годин після смакування грибними стравами, і спочатку вони схожі на звичайне порушення травлення: важкість у шлунку, здуття живота, легка нудота або печія. А от через 12 годин з'являються різкий біль у животі, блювота, кривавий пронос, зневоднення, сильна спрага.

Перша медична допомога

При будь-якому, навіть легкому отруєнні необхідно звернутися до лікаря. До лікарського огляду шлунок промивають, випивши 5-6 склянок чистої води або блідо-рожевого розчину марганцевокислого калію та викликавши блювоту. Хворого укривають, до ніг і живота прикладають теплі грілки, при нудоті та блювоті дають пити маленькими ковтками підсолену воду (1 чайна ложка солі на склянку води), при відчутті різкої слабкості - міцний солодкий чай, чорну каву, молоко з медом. Категорично не можна вживати алкогольні напої.

Бажано залишки грибів, які викликали отруєння, передати лікарю для дослідження - це полегшить наступне лікування.

Заборона на грибне полювання

Фахівці міськздраву ще раз застерігають: гриби – важка для перетравлення їжа, тому дітям до восьми років, а також вагітним і матерям, які годують дитину грудним молоком, їх краще не їсти взагалі. Та головне, на Криворіжжі всі дикорослі, навіть їстівні гриби, через велике накопичення в них свинцю, ртуті, кадмію та інших важких металів, не придатні для споживання.

Світлана Нікітіна

0 коментарів

Останні записи в блогах