На одному із найбільш протяжних маршрутів №3 (площа Толстого – Розвилка) автоперевізник додатково виводить автобуси великої пасажиромісткості

19.09.2020, Події
Друкувати

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів з 1 вересня по 31 жовтня на усій території України встановлений карантин та введені певні обмеження. У тому числі, в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспорті, що здій-снює регулярні пасажирські перевезення.

Згідно карантинних правил, перевезення пасажирів здійснюється виключно у межах кількості місць для сидіння та за умови наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту (масок).

Незважаючи на те, що на міські маршрути було виведено максимальну кількість комунального транспорту та зменшено інтервал руху, для мешканців карантинні обмеження викликали незручності та проблеми із тим, щоб вчасно дістатися до роботи або місця.

Міський голова Юрій Вілкул звернувся до приватних перевізників - розглянути можливість залучення до роботи на маршрутах міста автобусів великої пасажиромісткості. Першим від-гукнувся автомобільний перевізник ПАТ «Північтранс». З 19 вересня 2020 року на автобус-ний маршрут №3 , що проходить через Довгинцівський, Саксаганський, Покровський та Тернівський райони буде виведено 5 автобусів великої пасажиромісткості.

0 коментарів

Останні записи в блогах