Нардеп Костянтин Павлов звернувся до Уряду та Мінздраву з вимогою виділити кошти на забезпечення інсуліном хворих та виконати держпрограму

14.08.2019, Медицина
Друкувати

Хворі на цукровий діабет стали заручниками державної байдужості.

Життя людей залежить від своєчасного прийому ліків – інсуліну, кошти на придбання препарату виділяє держава. У Кривому Розі створений реєстр пацієнтів з таким діагнозом, вони отримують рецепт і за ним отримують ліки безкоштовно в аптеках міста.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, у державному бюджеті на 2019 рік обсяг цільових коштів на лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет на 128 млн. грн. (13%) менше від потреби.

На разі, тільки по Кривому Рогу заборгованість ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ за вже отриманий хворими інсулін на початок липня склала понад 2,2 млн. грн.

На прийом до народного депутата VIII скликання від Кривого Рогу Костянтина Павлова прийшли люди, чиї життя у прямому сенсі залежать від того, як вчасно вони приймуть інсулін. Народний обранець направив звернення до Прем’єр – міністра України та в.о. міністра охорони здоров’я з тим, щоб для Кривого Рогу виділили додаткову субвенцію для забезпечення хворих інсуліном.

«За Державною цільовою програмою «Цукровий діабет» до кінця року місту Кривий Ріг необхідна субвенція у сумі 7 млн. грн., що дозволить здійснювати безперебійне забезпечення інсулінами хворих на цукровий та нецукровий діабет», - йдеться у депутатському зверненні.

«Те, що при нормальному управлінні в країні має бути само собою, у нас який рік поспіль вимагає екстреного втручання. Я зажадав від "реформаторських" Кабміну і МОЗ терміново виправити цей управлінський провал, коли тільки по Кривому Рогу більш ніж 3600 чоловік – з них 164 дитини (!!!) - не можуть своєчасно отримувати життєво необхідні ліки!», - підкреслив Костянтин Павлов.

0 коментарів

Останні записи в блогах