Народний депутат України Андрій Гальченко: «Запрошуємо криворіжців на автошоу швидкості»

11.05.2016, Події
Друкувати

Цієї суботи, 14 травня, об 11.00 у Кривому Розі  розпочинаються святкові заходи, приурочені  241-й річниці нашого міста, -  на автомотодромі  «Кривбас-Екстрим» (вулиця Льотчиків, 100, Саксаганський район) стартує   другий етап відкритого чемпіонату  автомобільних  «Гонок на виживання», який пройде за підтримки відомого в місті та країні автогонщика, народного депутата України Андрія Гальченка. Він же і вручить заснований ним кубок кращому спортсмену змагань. 

– У «Гонках» візьмуть участь понад 30 провідних автогонщиків з Кривого Рогу, Кіровограда, Запоріжжя, Олександрії, Ірпеня, – розповів «ЧГ» Андрій Гальченко. – Тож запрошуємо всіх криворіжців завітати на автошоу швидкості, отримати заряд бадьорості, адреналіну і, звичайно, повболівати за наших спортсменів-автогонщиків.

 

- Автоперегони будуть нелегкими, бо ми ще більше ускладнили трасу, - зауважує керівник змагань, президент Криворізької міської федерації технічних видів спорту Федір Губаренко. - Ще одним сюрпризом стане те, що на автоперегони знову повертається  один із лідерів «Гонок на виживання», багаторазовий їх призер, безкомпромісний спортсмен Алік Геворгян.  Будуть й інші сюрпризи.

 У перервах між заїздами, свою майстерність глядачам продемонструють знамениті в Україні мотокросмени Володимир Семенов та Єгор Францев. Передбачено й низку цікавих розважальних заходів. 

  Отож, «Гонки на виживання» чекають на криворіжців. Приходьте: позитивних емоцій отримаєте  більш ніж достатньо!

0 коментарів

Останні записи в блогах