Нове життя Центральної бібліотеки на проспекті Поштовий

02.11.2019, Події
Друкувати

Завдяки партнерству міста та компанії «Метінвест» Центральна бібліотека перетворилася на сучасний, культурно-просвітницький центр.

В оновленому приміщенні відбулася презентація літературно-художнього альманаху «Саксагань» на якій був присутній міський голова Юрій Вілкул.

Він підкреслив: «Бібліотеки є невід’ємною складовою культурної, освітньої та інформаційної інфраструктури нашого міста. Ми розуміємо важливість бібліотек і тому постійно підтримуємо їх. Нам вдалося зберегти бібліотечну мережу. Виділяємо кошти на здійснення капітальних та поточних ремонтів, на поповнення книжкових фондів і періодичних видань».

За кошти міста у Центральній бібліотеці придбано комп’ютерну техніку та кольоровий принтер,акустичну систему, встановлена охоронна сигналізація.

А завдяки Метінвест замінено старі вікна на енергозберігаючі у приміщеннях абонементу, малого залу, реставровано стелю в усіх приміщеннях, замінено освітлення. Придбано нові стелажі, бібліотечні кафедри та меблі для абонементу та читального залу.

0 коментарів

Останні записи в блогах