Нові дороги – подвійне прискорення

10.06.2015, Комуналка
Друкувати

На початку тижня міський голова Юрій Вілкул зібрав нараду щодо ходу здійснення ремонтних робіт на міських вулицях та проспектах. Мер наголосив, що для відновлення асфальтування місто виділило значні кошти, а на наступній сесії міськради депутатам завдяки перевиконанню міського бюджету для цього корисного діла пропонуватиметься ще додати грошей.

Також до ремонтів залучаються кошти, отримані за договорами соціального партнерства. Отже, гроші наявні в достатній кількості, слово – за роботою. Натомість, переконаний Ю. Вілкул, виконавці не демонструють потрібного темпу, хоча наразі стоїть завдання не тільки виконати цьогорічні плани, а й надолужити минулорічне відставання. Для цього потрібно значно прискоритись, щонайменше – вдвічі, аби впродовж нинішнього літа виконати все, передбачене міськими планами з поточного і капітального ремонтів криворізьких автошляхів.

Минулого вівторка редакційна бригада побувала на кількох ремонтних об’єктах. Передовсім поспостерігали за проведенням ремонтних робіт у Довгинцевому на вул. Високовольтній - від вул. Серафимовича до вул. Вернадського, потім побували в Саксаганському районі, де тривають обсяги з відновлення об’їзної дороги навколо бульвару Вечірнього, а також у Жовтневому районі, де ямковий ремонт триває на вул. Електрозаводській – Десантній. Одночасно з цим роботи проходять на вулицях Конституційній, Стасова, Сержанта Рзянкіна, Тухачевського, Волгоградській, Косіора, Дніпропетровське і Миколаївське шосе, а також на пр. 200-річчя Кривого Рогу, Південному та на пл. Визволення.

- З початку робіт, тобто з квітня нинішнього року, на території міста вже відновлено більше 50 тисяч квадратних метрів автодоріг, - коментує ситуацію начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Олександр Катриченко. – Роботи тривають в усіх районах міста, також проводиться нанесення дорожньої розмітки, передовсім - на пішохідних переходах. Реалізація програми з відновлення дорожнього покриття активно відбуватиметься й надалі, уже з сьогоднішнього дня темпи значно пришвидшені, причому – без втрати якості виконання робіт. Лише на цьому тижні передбачається покласти більше 17 тисяч квадратних метрів автодоріг на тридцяти міських вулицях, а також відновити розмітку півтора десятка пішохідних переходів.

Головне завдання, що поставив перед нами міський голова Юрій Вілкул, – це максимально пришвидшити темпи виконання робіт по всіх напрямках і в кожному районі міста. Зокрема, це стосується «Чумацького шляху», об’їзної дороги, реконструкції шляху по вулиці Сержанта Рзянкіна. Але мова йде не тільки про ремонт центральних доріг, а й про внутрішньоквартальні також.

Маємо достатньо резервів, щоб усі дорожні обсяги завершити на початку осені, тобто – у вересні. Не у жовтні чи листопаді, а саме у вересні. Остільки часу до цього залишилось не так уже й багато, то темпи виконання обсягів дійсно потрібно пришвидшити, що, зрештою, нині й відбувається. І в мене немає жодних сумнівів, що терміни, визначені міським головою з реалізації програми ремонтів, передбаченої на 2015-й рік, будуть дотримані.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

Фото Павла Лінського

 

0 коментарів

Останні записи в блогах