Нові міські маршрути у віддалені райони: до кінця року у Кривому Розі запрацюють три додаткові маршрути

05.09.2019, Події
Друкувати

За ініціативою мера Юрія Вілкула, для покращення пасажирських перевезень, у місті найближчим часом заплановано впровадити нові пасажирські маршрути.

У жовтні–листопаді в місто приїдуть ще 10 нових автобусів мінського виробництва на екологічному паливі. Автобуси великої місткості будуть працювати по всьому місту. «Ми зміцнимо вже діючі маршрути та плануємо відкрити нові», - сказав начальник відділу транспорту і зв’язку Сергій Сиротюк.

За завданням мера Юрія Вілкула відділом транспорту проаналізовано роботу 228 маршруту і встановлено, що на окремих ділянках заповнення автобусів досягає 130%. «Тому, ми пропонуємо додатково поставити ще три автобуси для того, щоб зменшити інтервал руху та розвантажити салон, зробити поїздки для криворіжців більш комфортними».

Також було зазначено, що буде відкрито ще два нових маршрути, один на мікрорайон Макулан. «Запустимо два автобуси. Вони їхатимуть через Гданцівку, Всебратське, Макулан, на 4 мкр. Карачуни, МОДР і до площі Визволення. Два автобуси будуть рухатись на зустріч один одному. На кільцевій зупинці інтервал руху складатиме півгодини», - сказав С. Сиротюк.

Третій маршрут пропонують відкрити від рудозбагачувальної фабрики №1 до мікрорайону Зарічний - 4. «Є в той бік 228 автобус, але він на заїжджає на Зарічний, а ми пропонуємо через РОФ-1 на Зарічний. Попередньо на лінії буде працювати три автобуси. Акцент на маршруті – робочі перевезення», - підкреслив директор КП «Міський тролейбус» Олександр Приходько.

0 коментарів

Останні записи в блогах