Нові зупиночні павільйони в Кривому Розі

13.08.2015, Комуналка
Друкувати

Протягом останніх декількох років у Кривому Розі почали активно з’являтися нові зупинки єдиного зразка. Ними замінюють ті зупиночні павільйони, у яких вже вийшов термін використання. Також нові конструкції встановлюють там, де їх взагалі не було, або в місцях, де зупинки громадського транспорту було перенесено.

От і нещодавно в місті встановили шість нових зупиночних павільйонів. А саме – на зупинках:

- «Веселі Терни», вулиця Червонопрапорна;

- «Ринок Північний», навпроти будівлі №14 на вулиці Конституційній;

- «Україна», навпроти будівлі №32 на вулиці Дишинського;

- «Комунальний заклад «Криворізька міська клінічна лікарня №2», в районі станції швидкісного трамвая;

- «Авторинок «Термінал», на проспекті Металургів;

- «Вулиця Незалежності України», кільце маршрутного таксі №15.

Такі зупиночні конструкції мають естетичний вигляд і комфортні місця для сидіння. До того ж, нові зупиночні павільйони - якісні та практичні. Адже вони прозорі, зроблені з оргскла і тому не перевантажують міський простір. Але в той же час – захищають від опадів, а матовий дах – від сонця. Такі зупинки гарно вписуються в міське середовище як сучасної, так й історичної забудови.

На придбання та встановлення новеньких зупиночних павільйонів було спрямовано кошти з міського бюджету. Тож зупиночні павільйони — це комунальна власність міста, тому берегти її треба всім городянам. Тим паче, що випадки, без перебільшення, вандального ставлення до зупиночних комплексів у місті, на жаль, не поодинокі. Яскраві приклади тому — неодноразово потрощені, навіть після чергової заміни на нові, зупинки «Площа Визволення» та «Авіаколедж».

То, може, досить трощити й ламати? Час будувати, берегти вже зроблене та ще активніше облаштовувати рідну домівку — Кривий Ріг!

Світлана Нікітіна. Фото Павла Лінського

 

0 коментарів

Останні записи в блогах