Новий постачальник газу на Дніпропетровщині

22.06.2015, Комуналка
Друкувати

На Дніпропетровщині визначено нового постачальника газу. Ним стане «Дніпропетровськгаз збут». Зміна постачальника відбудеться з 1 липня поточного року. Таке повідомлення в Інтернет-мережі нещодавно розмістило управління паливно-економічного комплексу та енергозбереження Дніпропетровської облдержадміністрації.

Таким чином, уже з 1 липня цього року ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Дніпрогаз» та ПАТ «Криворіжгаз» припиняють постачання газу споживачам. У зв’язку зі зміною постачальника газу всім побутовим споживачам необхідно укласти новий договір з ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» про надання послуг з газопостачання.

Для того, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках за вже спожитий природний газ, всім споживачам рекомендовано до 30 червня надати показання газового лічильника. Нагадаємо, що для криворіжців у ПАТ «Криворіжгаз» діє контакт-центр за таким телефонним номером: 46-26-104.

На редакційний телефон «Червоного гірника» від криворіжців почали надходити запитання такого змісту: «Що нам робити, де і як укласти новий договір, аби не залишитись без газу?»

За відповідями «ЧГ» звернувся до ПАТ «Криворіжгаз». Там порекомендували городянам не панікувати і не форсувати події. Адже найближчим часом буде визначено порядок проведення договірної кампанії зі споживачами. Зразки договорів буде розміщено на офіційному сайті ПАТ «Криворіжгаз», в усіх абонентських відділах цього газопостачального підприємства. Також фахівці ПАТ «Криворіжгаз» запевнили, що обов’язково нададуть детальну інформацію щодо процесу та механізму переоформлення договірних відносин зі споживачами.

«Червоний гірник» стежитиме за розвитком подій.

Світлана Нікітіна

 

0 коментарів

Останні записи в блогах