Новий рівень у лікуванні онкозахворювань: У Кривому Розі планують побудувати найсучасніший в Україні онкоцентр

05.10.2019, Медицина
Друкувати

5 жовтня у виконкомі Криворізької міськради відбулось підписання Меморандуму про наміри щодо співробітництва між Криворізькою міською радою, Комітетом з питань здоров’я нації, медичного страхування Верховної Ради України, обласною державною адміністрацією та облрадою, Криворізьким онкодиспансером та ТОВ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У рамках співпраці держави, міста та області у Кривому Розі збудують сучасний лікувальний заклад онкологічного профілю. Підкреслюючи значення створення у місті онкоцентру, голова комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Верховної Ради Михайло Радуцький сказав: «У Кривому Розі ми реалізуємо пілотний проект зі створення гарної європейської клініки з боротьби з онкологічними захворюваннями. В цілому, плануємо відкрити в Україні близько 26 таких лікарень, які займатимуться діагностикою, профілактикою та лікуванням з онкозахворюваннями. Але, перший зразковий медзаклад подібного типу буде у Кривому Розі».

Згідно Меморандуму, основний фінансовий ресурс на будівництво онкоцентру виділить «АрселорМіттал Кривий Ріг». За містом - вирішення питань, пов’язаних із виділенням землі під будівництво закладу, підведення усіх комунікацій та мереж, що необхідні для будівництва та його функціонування. Обласна рада та облдержадміністрація мають виділити кошти на будівництво фундаменту та відповідають за експлуатаційне обслуговування й необхідне матеріальне забезпечення майбутньої клініки. Керівництво області наголосило, що Кривий Ріг є надійним партнером і можна бути впевненими, що всі зобов’язання будуть виконані.

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул зазначив: «Сьогоднішня подія має величезне значення для Кривого Рогу та його мешканців! Ми за увагу до нашого міста й розуміємо нашу відповідальність. Беремо на себе зобов’язання разом з підписантами меморандуму створити таку клініку в Кривому Розі. Будівництво сучасного онкологічного центру - це новий рівень якості діагностики та лікування онкозазхворювань».

Перший радник Президента Сергій Шефір підкреслив, що виділення коштів «АрселорМіттал Кривий Ріг» на будівництво медичного закладу, не знімає з підприємтва виконання ним інших інвестиційних зобов’язань.

Довідково:

У Кривому Розі спеціалізовану медичну допомогу криворіжцям та жителям Жовтих Вод, Покров, Зеленодольську, та прилеглим 5-ти сільським районам надає Криворізький онкологічний диспансер. Місто робить все можливе, щоб заклад залишався працездатним і в повному обсязі надавав допомогу пацієнтам. З міського бюджету надавалася субвенція на неодноразову перезарядку апаратів променевої терапії, щоб пацієнти отримували променеву терапію у Кривому Розі, а не їздили до Дніпра. Придбаний сучасний апарат променевої терапії для порожнин, відремонтовано радіологічне відділення та покрівля.

0 коментарів

Останні записи в блогах